krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Uroczysta Gala 150-lecia Spółdzielczości Spożywców „Społem" w Polsce
12 września br. na Zamku Królewskim w Warszawie, odbyła się uroczysta gala jubileuszowa, z udziałem ponad 300 przedstawicieli spółdzielni „Społem" ...
aaa
Jubileusz 100-lecia „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Bochni
aaa
Otwarcie nowego – największego sklepu PSS „Społem" w Kielcach
1200 metrów kwadratowych powierzchni i 26-osobowa załoga sprzedawców, a także największe stoisko mięsno-wędliniarskie wraz z serwisem serów...
aaa
Ósmy bar przy sklepie PSS Społem w Białymstoku juz otwarty.
Lokal znajduje się na części powierzchni obiektu "Pogodny" przy ul. Pogodnej 6 w Białymstoku.
aaa
Kieleckie „Społem" świętowało 100 lat działalności.
Podczas uroczystego walnego zgromadzenia członków w restauracji Winnica w Kielcach, nagrodzono kielecką spółdzielnię oraz jej wieloletnich pracowników.
Copyright by KZRSS "Społem"

„Społem" PSS w Poznaniu uruchomiła kolejny sklep pod szyldem „Eko Społem"

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR II/2015 Opublikowano: piątek, 12, czerwiec 2015

W dniu 8 czerwca br. „Społem" Poznańska Spółdzielnia Spożywców w Poznaniu uruchomiła drugie ekologiczne delikatesy pod szyldem „Eko Społem". Sklep zlokalizowany jest w nowoczesnym budynku mieszkalnym przy ulicy Słowiańskiej 36 w Poznaniu.

Placówka powstała w wyniku prac modernizacyjnych przeprowadzonych we wcześniej zlokalizowanym tam sklepie „Słowianin". W wyniku przekształcenia sklepu uruchomiono dwie nowe sąsiadujące ze sobą placówki – delikatesy „Eko Społem" oraz sklep „Słowianin" z artykułami gospodarstwa domowego i artykułami spożywczymi.
„Eko Społem" jest sklepem stworzonym według autorskiego projektu spółdzielni. Powstał on w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie społeczeństwa produktami ekologicznymi oraz coraz częstszą dbałość o jakość spożywanych produktów, o czym świadczy popularność pierwszych ekologicznych delikatesów „Eko Społem" przy ul. Młyńskiej 7 w Poznaniu.
Asortyment dostępny w placówce został starannie wyselekcjonowany, około 90% produktów posiada certyfikaty potwierdzające spełnienie wymagań produkcji ekologicznej. Oferta delikatesów „Eko Społem" dostosowana jest do potrzeb osób prowadzących zdrowy tryb życia, świadomie sięgających po codzienne produkty spożywcze i kosmetyczne, będących na diecie wegetariańskiej lub wegańskiej, które chcą, aby dieta była zbilansowana i zdrowa, pozbawiona dodatków chemicznych do żywności. W asortymencie dostępne są również produkty dla osób zmagających się z chorobami cywilizacyjnymi: cukrzycą, celiakią, nadciśnieniem, alergią itp. Kompleksowo zaopatrzona placówka oferuje klientom produkty świeże, nabiał, wędliny, warzywa i owoce, pełną gamę produktów zbożowych oraz składników specjalistycznych diet, a ponadto ekologiczne kosmetyki, środki higieniczne oraz środki czystości.
Sklep mieści się przy przystanku autobusowym. W pobliżu sklepu przebiega również trasa Poznańskiego Szybkiego Tramwaju. Wystrój sklepu nawiązuje do wystroju pierwszej placówki tego typu przy ul. Młyńskiej 7. Nowy sklep „Eko Społem" wyposażono w eleganckie meble wykonane na wymiar, stylizacją nawiązujące do sprawdzonej przedwojennej jakości spółdzielczego handlu oraz nowoczesne urządzenia. Przyjazny wystrój oraz samoobsługowy system sprzedaży pozwala klientowi na pełną swobodę zapoznania się z ofertą sklepu, a w pełni profesjonalny personel służy wiedzą i pomocą w wyborze produktów. W taki sposób spółdzielnia stara się budować swoją nową ekologiczną markę kojarzoną ze „Społem" PSS w Poznaniu i rozpoznawalną przez klientów.
Po sąsiedzku spółdzielnia prowadzi sklep pod szyldem „Słowianin".
W odnowionej placówce, w asortymencie, znajduje się przede wszystkim szeroka gama artykułów gospodarstwa domowego, ponadto klienci mogą zaopatrzyć się w artykuły spożywcze, takie jak słodycze, napoje i piwo oraz bilety komunikacji miejskiej i papierosy.