krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Młode Spółdzielnie konsumenckie w Europie
Organizacja Euro Coop wspiera działania oraz rozwój spółdzielni w Europie.
aaa
Posiedzenie Zarządu Euro Coop
Z ramienia KZRSS w spotkaniu brali udział Prezes Zarządu Ryszard Jaśkowski będący członkiem Zarządu Euro Coop oraz Agnieszka Wroniewicz Dyrektor...
aaa
Kolejna konferencja Społem już za nami!
Copyright by KZRSS "Społem"

13 edycja Poland &CEE Retail Summit

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR I/2023
Opublikowano: środa, 05, kwiecień 2023

sisII2023retail summit2023W dniach 29-30 marca 2023r. odbyła się 13 edycja Poland &CEE Retail Summit w hotelu DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre w Warszawie. W ramach konferencji odbył się panel dyskusyjny pt. Budowanie „zrównoważonej" marki.
W panelu tym udział wziął Prezes Zarządu KZRSS Ryszard Jaśkowski, a także Maja Marciszewska, Category Manager OTC & Nutrition PLEE, Reckitt Health, Beata Rożek, Dyrektorka ds. Korporacyjnych, Mars Wrigley, Daria Prochenka, Prezes Zarządu Clochee, Paweł Nowak, Prezes Zarządu Goodvalley, producenta marki Dolina Dobra. Moderatorem panelu był Mateusz Boruta Managing Director ECR Polska.

Sam panel zaowocował bardzo żywą dyskusją na temat „zrównoważonej" marki. Eksperci rozmawiali m.in. o tym, w jaki sposób daje się wykorzystać ESG i zrównoważony rozwój w celu zachwycenia klienta jego doświadczeniami zakupowymi.

Dołożyliśmy małą „cegiełkę" do zbiórki WOŚP 31. Finał 2023

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR I/2023
Opublikowano: piątek, 31, marzec 2023

31. Finał WOŚP odbył się 29 stycznia. Tradycyjnie w całej Polsce i w wielu miejscach na świecie na ulicach pojawili się wolontariusze z puszkami, by kwestować dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W piątek, 31 marca w samo południe Jurek Owsiak ogłosił, ile ostatecznie zebrała WOŚP podczas Finału 2023. Najstarsza wolontariuszka miała 96 lat, najmłodsza 27 dni. W tym roku Fundacja WOŚP zbierała pieniądze na walkę z sepsą i wyposażenie szpitali w nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Hasło 31. Finału to „Żyj zdrowo w zdrowym świecie".


31.03.23 godz. 12:30 - ostateczna kwota zebrana przez WOŚP 2023: 243 259 387,25 zł

Otwarcie nowego sklepu PSS Szczecin!

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR I/2023
Opublikowano: piątek, 31, marzec 2023

W dniu 23.03.2023 r., po generalnej przebudowie, PSS Szczecin otworzył dla klientów sklep Orion przy ul. Księcia Bogusława X 18a. Tak naprawdę sklep Orion mieści się w tym samym miejscu od 1973 r.,a na swoje pięćdziesięciolecie otrzymał nowoczesny wygląd.

Czytaj więcej...

Społem Coop na szczycie Kilimandżaro

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR I/2023
Opublikowano: poniedziałek, 20, marzec 2023

Łukasz Bogdanowski ze stowarzyszeniem „Szlak Mi Się Trafił" zdobył Kilimandżaro. Ze szczytu góry zaapelował o pomoc dla chorych na mukowiscydozę. Nyski wspinacz połączył realizację marzeń oraz szczytny cel wpierania osób chorych. Projekt nazwano "Drugi oddech - pomóżmy Weronice w leczeniu po przeszczepie płuc".
W środę (25 stycznia) o godzinie 6.08 czasu lokalnego, w Polsce była wówczas godzina 4.08, Łukasz Bogdanowski z ekipą ze Stowarzyszenia "Szlak Mi Się Trafił" stanął na najwyższym szczycie kontynentu afrykańskiego. Dach Afryki - Kilimandżaro 5895 m n.p.m ZDOBYTY!
Cieszymy się, że dołożyliśmy do tej wyprawy skromną cegiełkę i Społem Coop dzięki wyczynowi Pana Łukasza Bogdanowskiego „stanęło" na szczycie jednej z Koron Ziemi.
Gratulujemy i trzymamy kciuki za realizację pozostałych marzeń