krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Młode Spółdzielnie konsumenckie w Europie
Organizacja Euro Coop wspiera działania oraz rozwój spółdzielni w Europie.
aaa
Posiedzenie Zarządu Euro Coop
Z ramienia KZRSS w spotkaniu brali udział Prezes Zarządu Ryszard Jaśkowski będący członkiem Zarządu Euro Coop oraz Agnieszka Wroniewicz Dyrektor...
aaa
Kolejna konferencja Społem już za nami!
Copyright by KZRSS "Społem"

Międzynarodowy Dzień Spółdzielczości 2023 - piknik spółdzielczy 30.06.2023 r.

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR II/2023
Opublikowano: piątek, 07, lipiec 2023

W piątek 30 czerwca 2023 roku spółdzielcy wszystkich branż spotkali się w ogrodach Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnego Spółdzielni „Samopomoc Chłopska" w Warszawie-Miedzeszynie aby wspólnie świętować Międzynarodowy Dzień Spółdzielczości. Jak co roku wydarzeniu temu towarzyszyło rozstrzygnięcie konkursów spółdzielczych, a dodatkową atrakcją był piknik z udziałem wystawców spółdzielczych oraz występ Zespołu Pieśni i Tańca „Poloneziaki".

Czytaj więcej...

Spotkanie przedstawicieli Domów Handlowych „Społem" i salonów Eleganza

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR II/2023
Opublikowano: piątek, 30, czerwiec 2023

sisII2023 lid elegandzaW dniach 21-22 czerwca 2023 roku odbyło się spotkanie przedstawicieli Domów Handlowych „Społem" i osób skupionych w ramach marki Eleganza – Świat Dobrych Ubrań. Wydarzenie miało miejsce w Zamku Janów Podlaski, unikatowym kompleksie wypoczynkowo – konferencyjnym położonym w sercu Parku Krajobrazowego „Podlaski Przełom Bugu". Głównym organizatorem była „Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Białej Podlaskiej.

Czytaj więcej...

24. Ogólnopolski Sejmik Spółdzielczości Uczniowskiej

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR II/2023
Opublikowano: wtorek, 27, czerwiec 2023

Około 100 przedstawicieli spółdzielni uczniowskich z całego kraju wzięło udział w 24. Ogólnopolskim Sejmiku Spółdzielczości Uczniowskiej, który odbył się 20 czerwca br. w Domu Spółdzielczości Pracy. Sejmik był okazją do podsumowania działań Fundacji Rozwoju Spółdzielczości Uczniowskiej oraz refleksji nad stanem najmłodszej branży spółdzielczej w Polsce. Ogłoszono także wyniki konkursu plastycznego FRSU „Poznaj naszą spółdzielnię" oraz konkursu o Puchar Krajowej Rady Spółdzielczej na najlepszy fotoreportaż o spółdzielni uczniowskiej w roku szkolnym 2022/2023.

Czytaj więcej...

Wyniki Konkursu o Puchar KRS na najlepszy fotoreportaż o spółdzielni uczniowskiej w roku szkolnym 2022/2023

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR II/2023
Opublikowano: wtorek, 20, czerwiec 2023

Komisja Konkursowa Konkursu o Puchar Krajowej Rady Spółdzielczej na najlepszy fotoreportaż o SPÓŁDZIELNI UCZNIOWSKIEJ w roku szkolnym 2022/2023 podczas obrad w dniach 1-5 czerwca br. zakwalifikowała do konkursu 14 spółdzielni uczniowskich z następujących województw: dolnośląskiego (1), kujawsko-pomorskiego (1), lubelskiego (2), łódzkiego (1), małopolskiego (4), mazowieckiego (3), świętokrzyskiego (2).

Czytaj więcej...