Copyright by KZRSS "Społem"

Polityka prywatności aplikacji mobilnych

Kategoria: Polityki Opublikowano: piątek, 19, styczeń 2024

Krajowy Związek Rewizyjny Spółdzielni Spożywców "Społem" (KZRSS "Społem") szanuje prawo użytkowników aplikacji przez nią stworzonych do prywatności i oświadcza, że dokłada wszelkich starań, aby nie gromadzić żadnych danych oprócz tych, które są konieczne do prawidłowego funkcjonowania aplikacji lub tych, których gromadzenie ma na celu zwiększenie użyteczności usług firmy.

1. Wszelkie dane, które mogłyby w jakikolwiek sposób pozwolić na identyfikacje (ustalenie tożsamości) Użytkownika, nie są gromadzone przez aplikację ani udostępniane przez Usługodawcę jakimkolwiek osobom trzecim.

2. KZRSS "Społem" informuje, iż podczas użytkowania aplikacji z poziomu urządzenia z systemem Android zapisywane są tylko tymczasowe dane na urządzeniu klienta.

3. W aplikacjach podkłady mapowe korzystają z zewnętrznej usługi Google Maps API. Polityka prywatności Google inc.

4. Aplikacje na system Android korzystają z następujących uprawnień:

Lokalizacja – umożliwia wyświetlenie pozycji użytkownika na mapach, dostosowania wyników punktów POI do jego pozycji, nawigowania względem trasy,

Pamięć - karta SD – dzięki temu uprawnieniu aplikacja może zapisywać dane w pamięci urządzenia, dzięki czemu użycie wielu funkcjonalności jest możliwe w trybie offline,

Dostęp do Kalendarza systemowego – pozwala na zapisywanie wydarzeń w kalendarzu systemowym bezpośrednio z poziomu aplikacji,

Pełny dostęp do sieci – w większości przypadków wymagany do aktualizacji danych oraz wyświetlania części danych podczas przeglądania, w trybie online.

Notyfikacje Push – aplikacja może wysyłać powiadomienia użytkownikowi za pomocą technologii push.

Dostęp do aparatu – uprawnienie potrzebne do funkcjonalności, które wymagają zrobienia zdjęcia i do skanerów kodów QR

Aplikacja zbiera anonimowo identyfikatory urządzeń użytkowników w celu wysyłania personalizowanych powiadomień np. ofert. Dane są przetwarzane na serwerze, ale nie gromadzimy żadnej danej pozwalającej zidentyfikować nam danego użytkownika, a jedynie jego urządzenie

Za pomocą aplikacji użytkownik może wysłać anonimową ankietę. Dane z ankiet są przetwarzane na serwerze, ale nie są w żaden sposób przypisywane do konkretnego użytkownika i nie pozwalają na jego identyfikację.

5. Użykownik może w każdej chwili usunać konto poprzez opcję w aplikacji mobilnej Społem. Konto wraz z danymi jest usuwane natychmiastowo.

W razie pytań lub niejasności służymy pomocą. Skontaktuj się z nami, piszą na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.