krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Uroczysta Gala 150-lecia Spółdzielczości Spożywców „Społem" w Polsce
12 września br. na Zamku Królewskim w Warszawie, odbyła się uroczysta gala jubileuszowa, z udziałem ponad 300 przedstawicieli spółdzielni „Społem" ...
aaa
Jubileusz 100-lecia „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Bochni
aaa
Otwarcie nowego – największego sklepu PSS „Społem" w Kielcach
1200 metrów kwadratowych powierzchni i 26-osobowa załoga sprzedawców, a także największe stoisko mięsno-wędliniarskie wraz z serwisem serów...
aaa
Ósmy bar przy sklepie PSS Społem w Białymstoku juz otwarty.
Lokal znajduje się na części powierzchni obiektu "Pogodny" przy ul. Pogodnej 6 w Białymstoku.
aaa
Kieleckie „Społem" świętowało 100 lat działalności.
Podczas uroczystego walnego zgromadzenia członków w restauracji Winnica w Kielcach, nagrodzono kielecką spółdzielnię oraz jej wieloletnich pracowników.
Copyright by KZRSS "Społem"

Certyfikat „Doceń polskie" i tytuł „Top Produkt" dla produktów z piekarni „Społem" PSS „Górnik" w Brzeszczach

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR II/2015 Opublikowano: piątek, 12, czerwiec 2015

Eksperci ponownie docenili wypieki z piekarni „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców „Górnik" w Brzeszczach. Podczas XVI certyfikacji żywności w dniu 29 kwietnia br. po raz drugi zostały docenione dwa produkty z piekarni brzeszczańskiej spółdzielni.

Są to: „Bułka poznańska" oraz „Chleb Baltona". Produkty te nie tylko otrzymały certyfikat „Doceń polskie", ale także zdobyły maksymalną liczbę punktów przyznawanych przez Lożę Ekspertów, co skutkuje przyznaniem tytułu „Top Produkt".
Celem programu „Doceń polskie" jest promocja wysokiej jakości produktów spożywczych dostępnych na polskim rynku. Ich selekcją, ocena i przyznaniem certyfikatu zajmuje się piątka specjalistów zawodowo związanych z żywnością i technologią żywienia.
Audyt przeprowadzony był pod patronem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Podczas certyfikacji żywność była oceniana przez Lożę Ekspertów, w której zasiadają specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży spożywczej. Każdy juror samodzielnie oceniał wszystkie artykuły spożywcze i przyznawał im punkty za smak, wygląd i stosunek jakości do ceny.
Posiadanie certyfikatów „Doceń polskie" i tytułu „Top Produkt" pozwala spółdzielni wyróżnić się na tle konkurencji i daje jej dodatkowe możliwości promocyjne. Dla konsumentów to z kolei wskazówka pomocna przy robieniu zakupów i dowód, że produkt został sprawdzony przez specjalistów i warto zwrócić na niego uwagę.
Produkty, które otrzymały certyfikaty, powstają w piekarni o zdolności produkcyjnej 1,2 tony/16h. Piekarnia została oddana do użytku w 1985 roku, modernizację przeszła w roku 2001, a w 2007 roku dokonano jej rozbudowy. Zrealizowanie tej inwestycji pozwoliło usprawnić proces produkcyjny wypiekanego pieczywa.
Piekarze „Społem" PSS „Górnik" w Brzeszczach wypiekają zdrowe, smaczne i pełnowartościowe pieczywo. Wiele gatunków chleba wypiekanych jest według starych, tradycyjnych receptur, z dodatkiem kwasu chlebowego. Brzeszczańska spółdzielnia stawia na największą jakość składników i tradycyjne receptury.