krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Co z pojemnikami dań na wynos? Kiedy szklane butelki?- odpowiadamy na pytania odnośnie systemu kaucyjnego…
aaa
Obchody Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości w siedzibie Krajowej Rady Spółdzielczej
aaa
Gala Polskiej Ligi Siatkówki
aaa
Młode Spółdzielnie konsumenckie w Europie
Organizacja Euro Coop wspiera działania oraz rozwój spółdzielni w Europie.
Copyright by KZRSS "Społem"

Memorandum o współpracy - KZRSS „Społem"/ NETIS

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR III/2023 Opublikowano: środa, 09, sierpień 2023

KZRSS „Społem" informuje o podpisaniu w dniu 08.08.2023 r., porozumienia o współpracy z firmą Net Innovation Software z Białegostoku.

Porozumienie obejmuje:
1. Promocję i wspieranie oprogramowania HiperMarket służącego do centralnego zarządzania sieciami sklepów, jako docelowego oprogramowania sprzedażowego polecanego dla Spółdzielni zrzeszonych w KZRSS „Społem".
2. Rozwój oprogramowania HiperMarket przy czynnym udziale spółdzielni oraz organizowanie paneli gdzie spółdzielnie będą mogły omawiać i kierować wytyczne dotyczące rozwoju programu HiperMarket.
3. Udostępnienie KZRSS „Społem" przez Net Innovation Software narzędzia do komunikacji ze spółdzielniami „Społem".

HiperMarket to oprogramowanie, które obecnie funkcjonuje w ponad 30 spółdzielniach „Społem" w całej Polsce m.in. Lss Lublin, Pss Dobre Miasto, Pss Płock, Wss Praga Południe, Mokpol, Wss Wola, Pss Olsztyn, Pss Sochaczew, Pss Biała Podlaska, Pss Puławy, Pss Leżajsk, Pss Feniks we Wrocławiu oraz wiele innych.

Rozwiązanie HM nie tylko zapewni stabilność i poprawność obsługi procesu sprzedaży w Państwa spółdzielniach. To przede wszystkim narzędzie, które pozwoli automatyzować pracochłonne procesy, podpowiadać co złego dzieje się w Państwa sieci (kontrola i zapobieganie nieuczciwym praktykom sprzedawców), a przede wszystkich usprawniać wszelkie zachodzące procesy zarówno na poziomie sklepu jak i działu handlowego oraz księgowego.

Warunki porozumienia:
1. HiperMarket to oprogramowanie dedykowane dla spółdzielni „Społem".
2. Specjalne warunki zakupu oprogramowania dla członków KZRSS /średnio o 35% niższą od stawek standardowych/.
3. Rozwój oprogramowania HiperMarket przy współpracy ze spółdzielniami - odbywać się będzie poprzez konsultacje oraz szkolenia przeprowadzane cyklicznie przez KZRSS
„Społem".

Podsumowując program HiperMarket to narzędzie do centralnego zarządzania spółdzielniami, które usprawni procesy zachodzące na sklepach, zautomatyzuje pracochłonne czynności. To nie tylko program, to jest inwestycja w lepsze jutro.
We wszystkich sprawach związanych z zakupem i instalacją oprogramowania HiperMarket proszę kontaktować się z:

P. Paweł Krygier
Dyr. SprzedażyTel: 697 710 717
Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Paweł Krygier: „W latach 2020-2022 udało nam się pomóc 10 Spółdzielniom w uzyskaniu dofinansowania na licencje i wdrożenia programu HiperMarket. W zależności od wielkości spółdzielni takie dofinansowanie pokrywało od 45% do 70% wartości projektu wdrożenia. Zapraszam do kontaktu"

O firmie Net Innovation Software:

Korzenie systemu HiperMarket sięgają roku 1995, kiedy to grupa programistów pracujących w dziale informatycznym jednej z sieci handlowych, a prywatnie przyjaciół z czasów akademickich, stworzyła program dla firm służący do centralnego zarządzania siecią sklepów. Konsekwencją tego było założenie w 1999 roku firmy NET Innovation Software Sp. z o.o., której misją niezmiennie pozostaje zaopatrzanie sieci sklepów w system zarządzania oraz obsługi sprzedaży.

W swojej ofercie firma NETIS posiada oprogramowanie usprawniające centralne zarządzanie wszystkimi dziedzinami handlu: począwszy od sieci sklepów i hurtowni, poprzez jednostki produkcyjne takie jak piekarnie i ciastkarnie, a skończywszy na placówkach gastronomicznych takich jak restauracje i bary. Tworząc wspomniane systemy kładziony był ogromny nacisk na to, żeby były one proste i przejrzyste w obsłudze, oraz wyposażone we wszystkie funkcjonalności gwarantujące kompleksowe zarządzanie.

NETIS tworzy również platformy internetowe dla wiodących firm na rynku. Elastyczne podejście powoduje, że do grona klientów naszego systemu należą nie tylko sieci spożywcze, ale zakłady mięsne, mleczarskie, drogerie, restauracje, piekarnie i instytucje finansowe. Klienci, którzy zdecydowali się na współpracę z NETIS otrzymają zamiast „pudełkowego" rozwiązanie „szyte na miarę". Szczególnie mocna pozycja i doświadczenie projektowe połączone z szeroką wiedzą biznesową pozwala firmie NETIS na bycie liderem w branży IT niezmiennie od 20 lat.

Rekomendacja Prezesa Net Innovation Software Pana Krzysztofa Gosiewskiego:

„Nasi programiści pracują nieustannie nad rozwojem systemu. Dzięki temu nasz program cechuje elastyczność i możliwość dostosowywania do oczekiwań klientów. Serwisanci natomiast gwarantują bezpieczeństwo w trakcie i po wdrożeniu systemu. Zajmują się technicznym nadzorem nad oprogramowaniem już działającym, pozostając do dyspozycji 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Nasz zespół tworzą wyłącznie specjaliście w swojej dziedzinie oraz profesjonaliści w działaniu. Na chwilę obecną pracują u nas 56 osoby (26 programistów, 20 serwisantów oraz 10 osób z działu handlowego i obsługi klienta). To właśnie dzięki właściwie dobranym pracownikom system HiperMarket szczyci się stabilnością, bezpieczeństwem oraz bogatym wachlarzem funkcjonalności. Staramy się nie tylko spełniać potrzeby klientów, ale również wyprzedzać ich oczekiwania. Dzięki profesjonalnym działaniom zyskaliśmy sympatię oraz zaufanie wielu użytkowników.

Zadowolenie naszych klientów jest istotą i podstawą naszego sukcesu. Dzięki nowoczesnemu zarządzaniu firmą oraz dbaniu o naszych pracowników, myślą przewodnią zarówno programistów jak i serwisantów jest Państwa satysfakcja.

Mimo upływu lat oraz rosnącej konkurencji nasze oprogramowanie wciąż pozostaje w ścisłej czołówce w swojej dziedzinie. Osiągamy to dzięki przemyślanemu rozwojowi firmy. Naszym głównym atutem jest rozległa wiedza oraz bogate doświadczenie w branży. Będzie nam niezmiernie miło słyszeć, iż spełniamy również Państwa wymagania, oraz że chcecie Państwo dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów".

Zapraszamy do kontaktu z dedykowanym opiekunem dla spółdzielni „Społem" Panem Pawłem Krygier.