krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Co z pojemnikami dań na wynos? Kiedy szklane butelki?- odpowiadamy na pytania odnośnie systemu kaucyjnego…
aaa
Obchody Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości w siedzibie Krajowej Rady Spółdzielczej
aaa
Gala Polskiej Ligi Siatkówki
aaa
Młode Spółdzielnie konsumenckie w Europie
Organizacja Euro Coop wspiera działania oraz rozwój spółdzielni w Europie.
Copyright by KZRSS "Społem"

ZAPRASZAMY NA MECZE SIATKÓWKI PLAŻOWEJ !

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR III/2023 Opublikowano: środa, 09, sierpień 2023

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z możliwości obejrzenia meczów siatkówki plażowej PreZero Grand Prix PLS 2023 kobiet i mężczyzn.

  • Turniej kobiet w dniach 12-15 sierpnia 2023 r., na Energa Stadionie Letnim w Gdańsku (plaża Gdańsk-Brzeźno).
  • Turniej mężczyzn w dniach 17-20 sierpnia 2023 r., na Energa Stadionie Letnim w Gdańsku (plaża Gdańsk-Brzeźno).

Szczegółowa zapowiedź turnieju znajduje się pod poniższym linkiem: https://www.plusliga.pl/summerCup/s/news/subid/53531.html

Natomiast kwestie organizacyjne, terminarze itp. znajdą Państwo w dedykowanych zakładkach turnieju:
- turniej kobiet: https://www.tauronliga.pl/summerCup.html
- turniej mężczyzn: https://www.plusliga.pl/summerCup.html

Zespół Organizacji i Promocji zaprasza do zachęcenia klientów, pracowników oraz kooperantów do odwiedzenia w/w turniejów – wstęp na trybuny jest bezpłatny.

Wszystkie mecze będą też transmitowane w telewizji POLSAT SPORT – zapraszamy do oglądania! Harmonogram poniżej:

Potwierdzony Plan Transmisji TV Meczów PreZero Grand Prix PLS 12-20.08

L.P.

Dzień

Data

Liga

Godzina

Gospodarz

Gość

Kanał TV

1

SOB

12.08.2023

TL

10:00

Grot Budowlani Łódź

Grupa Azoty Akademia Tarnów

PS

2

SOB

12.08.2023

TL

11:30

BKS BOSTIK Bielsko-Biała

OnlyBio Pałac Bydgoszcz

PS

3

SOB

12.08.2023

TL

13:00

ŁKS Commercecon Łódź

UNI Opole

PS

4

SOB

12.08.2023

TL

14:30

Grupa Azoty Chemik Police

MOYA Radomka Lotnisko Radom

PS

5

SOB

12.08.2023

TL

16:00

Developres BELLA DOLINA Rzeszów

ITA TOOLS Stal Mielec

PS

6

SOB

12.08.2023

TL

17:30

Energa MKS Kalisz

#VolleyWrocław

PS Fight

7

ND

13.08.2023

TL

10:00

UNI Opole

MOYA Radomka Lotnisko Radom

PS

8

ND

13.08.2023

TL

11:30

ŁKS Commercecon Łódź

Grupa Azoty Chemik Police

PS

9

ND

13.08.2023

TL

13:00

ITA TOOLS Stal Mielec

#VolleyWrocław

PS Fight

10

ND

13.08.2023

TL

14:30

Developres BELLA DOLINA Rzeszów

Energa MKS Kalisz

PS

11

ND

13.08.2023

TL

16:00

Grupa Azoty Akademia Tarnów

OnlyBio Pałac Bydgoszcz

PS

12

ND

13.08.2023

TL

17:30

Grot Budowlani Łódź

BKS BOSTIK Bielsko-Biała

PS

13

PON

14.08.2023

TL

10:00

Energa MKS Kalisz

ITA TOOLS Stal Mielec

PS

14

PON

14.08.2023

TL

11:30

#VolleyWrocław

Developres BELLA DOLINA Rzeszów

PS

15

PON

14.08.2023

TL

13:00

BKS BOSTIK Bielsko-Biała

Grupa Azoty Akademia Tarnów

PS

16

PON

14.08.2023

TL

14:30

OnlyBio Pałac Bydgoszcz

Grot Budowlani Łódź

PS

17

PON

14.08.2023

TL

16:00

Grupa Azoty Chemik Police

UNI Opole

 

18

PON

14.08.2023

TL

17:30

MOYA Radomka Lotnisko Radom

ŁKS Commercecon Łódź

 

19

WT

15.08.2023

TL

09:00

ćwierćfinał

1A - 3 dr.z grupa A,B,C

PS

20

WT

15.08.2023

TL

10:15

ćwierćfinał

1B - 2C

PS

21

WT

15.08.2023

TL

11:30

ćwierćfinał

1C - 3 dr. z grupa A,B,C

PS

22

WT

15.08.2023

TL

12:45

ćwierćfinał

2B - 2A

PS

23

WT

15.08.2023

TL

14:00

półfinał

 

PS

24

WT

15.08.2023

TL

15:15

półfinał

 

PS

25

WT

15.08.2023

TL

16:30

mecz o

brązowy medal

PS

26

WT

15.08.2023

TL

17:45

mecz o

złoty medal

PSN

TV Polsat Sport zastrzega sobie możliwość dokonywania zmian w planie transmisji