krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Czy wiecie, że dla siedmiu na dziesięciu Polaków wystarczającą zachętę do zakupu danego produktu stanowi to, że pochodzi on z Polski, a połowa konsumentów swój patriotyzm manifestuje podczas zakupów w sklepach z artykułami rolno-spożywczymi?
aaa
Obchodząca w bieżącym roku 75-lecie istnienia, Spółdzielnia „Społem" PSS w Głogowie otworzyła, po rozbudowie, sklep ogólnospożywczy.
W placówce handlowej została powiększona sala sprzedaży z 268 m2 do 354 m2, przebudowano pomieszczenia socjalne, magazyn...
aaa
Posiedzenie inauguracyjne Sektorowej Rady ds. Kompetencji w Handlu
Reprezentantem Spółdzielczości Spożywców „Społem" w powołanej Radzie został Prezes KZRSS „Społem" Ryszard Jaśkowski.
aaa
Jubileuszowy 50 Zjazd Delegatów KZRSS
W Zjeździe uczestniczyło 225 delegatów spośród 293 wybranych w spółdzielniach, 30 zaproszonych gości oraz 125 przedstawicieli wystawców.
aaa
Społem Wola przeszło lifting i walczy o klientów nowym konceptem Bistro Kredens
Społem Wola w wygospodarowanej części lokalu sklepowego stworzyło bistro łączące bar mleczny z pubem.
Copyright by KZRSS "Społem"

"Społem" PSS w Końskich otwarła swój sklep w Bedlnie

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR IV/2013 Opublikowano: czwartek, 31, październik 2013

W dniu 27 października br. w Bedlnie, w gminie Końskie, "Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Końskich otwarła 15. sklep swojej sieci handlowej. W dniu otwarcia sklepu zainteresowanie zakupami było tak wielkie, że klienci nie mieścili się w sali sprzedażowej !

Budynek, w którym wcześniej mieścił się sklep Gminnej Spółdzielni "Samopomoc Chłopska" został całkowicie zmodernizowany i zaadaptowany do nowych potrzeb według najnowszych standardów. Wprowadzono klimatyzację i pełny monitoring. Dzięki temu klienci mogą dokonywać zakupów komfortowo i bezpiecznie.

Uroczyste otwarcie sklepu odbyło się w niedzielę po Mszy świętej w miejscowym kościele. Po poświęceniu placówki i przecięciu wstęgi przez księdza proboszcza Tadeusza Smardzewskiego, Annę Prządo – przewodniczącą Rady Nadzorczej oraz Stanisława Harazińskiego – prezesa Zarządu "Społem" PSS w Końskich, zaproszeni goście i klienci weszli do sklepu. Zainteresowanie sklepem oraz kompleksową ofertą było tak ogromne, że klienci nie mieścili się w sali sprzedażowej. "Społem" PSS w Końskich, w kolejnym już sklepie, oferuje swoim klientom szeroki asortyment artykułów spożywczych, w tym mięs, drobiu i warzyw oraz produktów przemysłowych.

W tym dniu, oprócz licznych promocji, konecka "Społem" PSS przygotowała dla swoich klientów niespodziankę, czyli atrakcyjne nagrody za dokonane zakupy. Pieczę nad konkursem, promocjami i otwarciem placówki sprawowali pracownicy Działu Handlu: Łukasz Grzegorczyk, Karol Miśta oraz Jerzy Cholewiński – dyrektor handlowy. Na czele załogi placówki stanęła kierowniczka Anna Szczcrbiak.

W wywiadzie dla "Tygodnika Koneckiego" dyrektor Jerzy Cholewiński powiedział m.in.: – Dążymy do zapewnienia kompleksowej oferty i najwyższej jakości obsługi w każdym modelu handlu detalicznego i hurtowego, zarówno w placówkach o większej powierzchni jak i w tych niewielkich. Pragniemy dotrzeć do coraz większego grona mieszkańców naszego miasta i gminy, stąd ekspansja na tereny wiejskie. Otwierając sklepy w pobliskich miejscowościach chcemy ułatwić naszym klientom dostęp do szerokiej gamy produktów bez konieczności dojazdu do miasta.