krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
27 maja 2021r. o godz. 9.00 zapraszamy na czwarte w tym roku spotkanie z cyklu "Zmiany przepisów prawa 2021"
Temat wiodący: „Zmiany w podatku VAT od kwietnia 2021 r. oraz pozostałe zmiany w podatkach w 2021 r.”
aaa
Urząd Miasta Stalowa Wola w ramach cyklu „Dobre bo stalowowolskie" przygotował film promujący Zakład Piekarsko – Ciastkarski „Społem"...
aaa
Platforma ESPOLEM.PL ruszyła!
Społem ma już własny e-sklep, który działa już w najlepsze. Na razie na dostawy mogą liczyć m.in. mieszkańcy Warszawy, Wrocławia i Ozorkowa.
Copyright by KZRSS "Społem"

Zmarł Krzysztof Chojnacki wieloletni prezes "Społem" PSS "Zgoda" w Płocku

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR IV/2020 Opublikowano: wtorek, 17, listopad 2020

W sobotę, 14 listopada br. zmarł Krzysztof Chojnacki zasłużony Prezes „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców "Zgoda" w Płocku oraz członek Rady Nadzorczej Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Spożywców "Społem" w Warszawie. Miał 64 lata.

Pracę w płockiej „Społem" rozpoczął w 1985 r., a od 2008 r. pełnił funkcję Prezesa Zarządu tej Spółdzielni. Wniósł ogromny wkład w jej rozwój, był współautorem działań, które sprawiły, że znajduje się ona w czołówce rankingu spółdzielni „Społem" w kraju. Cieszył się ogromnym autorytetem i zaufaniem pracowników oraz członków Spółdzielni.
Był orędownikiem rozwoju i jedności ruchu spółdzielczego, angażował się w działania KZRSS „Społem", co docenili spółdzielcy z całego kraju wybierając Go w 2019 r. do Rady Nadzorczej Związku i powierzając sprawowanie funkcji przewodniczącego Komisji Rewizyjnej.
Posiadał wiedzę i doświadczenie, które przez wiele lat służyły rozwojowi Spółdzielczości „Społem". Od lat włączał się w różne akcje społeczne, charytatywne. Był jednym z inicjatorów postania „Społem" Spółdzielczego Ośrodka Wypoczynkowego „Zorza" w Kołobrzegu, w którym w latach 2012-2015 pełnił funkcję przewodniczącego Rady Nadzorczej.


Za swoje osiągnięcia w działalności gospodarczej i organizacyjnej został wyróżniony odznaczeniami:
1. Brązowy medal „Za zasługi dla obronności kraju" w 1983 r.
2. Złoty Medal za Długoletnią Służbę w 2020 r.
W roku 2020 otrzymał od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej wyróżnienie, z którego był bardzo dumny - Certyfikat „Pracodawca Przyjazny Pracownikom".


Zawsze uśmiechnięty, życzliwy, pomocny. Odszedł człowiek mądry, uczciwy i szlachetny. Tacy ludzie nie zdarzają się często, są wyjątkowi i tym boleśniej odczuwamy tę stratę.
Zarząd oraz członkowie Rady Nadzorczej Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Spożywców "Społem" w Warszawie składają wyrazy współczucia Rodzinie i Bliskim śp. Krzysztofa Chojnackiego.