krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Młode Spółdzielnie konsumenckie w Europie
Organizacja Euro Coop wspiera działania oraz rozwój spółdzielni w Europie.
aaa
Posiedzenie Zarządu Euro Coop
Z ramienia KZRSS w spotkaniu brali udział Prezes Zarządu Ryszard Jaśkowski będący członkiem Zarządu Euro Coop oraz Agnieszka Wroniewicz Dyrektor...
aaa
Kolejna konferencja Społem już za nami!
Copyright by KZRSS "Społem"

95 LAT - "SPOŁEM" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Wodzisławiu Śląskim

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR IV/2020 Opublikowano: środa, 02, grudzień 2020

"SPOŁEM" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Wodzisławiu Śląskim powstała w październiku 1925 roku, jako pierwsza na tym terenie. W tym roku Spółdzielnia obchodzi Jubileusz 95-lecia istnienia. Obecnie Spółdzielnia skupia się na handlu detalicznym oraz produkcji piekarniczej. Placówki zlokalizowane są na terenach: Wodzisławia Śląskiego, Radlina i Pszowa.

Spółdzielnia posiada 13 sklepów branży spożywczej z czego: 13 sklepów spożywczych oraz 2 sklepy przemysłowe bogato wyposażone w artykuły gospodarstwa domowego. Oprócz działalności handlowej może poszczycić się placówką produkcyjną tj. Zakład Piekarniczy, w którym produkcja oparta jest na tradycyjnej technologii wypieku.

Spółdzielnia może pochwalić się szerokim asortymentem pieczywa pszenno-żytniego na naturalnym zakwasie, co gwarantuje wysoką jakość i niepowtarzalny smak produktów oraz dużym wyborem ciast i wyrobów cukierniczych własnej produkcji.