krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
27 maja 2021r. o godz. 9.00 zapraszamy na czwarte w tym roku spotkanie z cyklu "Zmiany przepisów prawa 2021"
Temat wiodący: „Zmiany w podatku VAT od kwietnia 2021 r. oraz pozostałe zmiany w podatkach w 2021 r.”
aaa
Urząd Miasta Stalowa Wola w ramach cyklu „Dobre bo stalowowolskie" przygotował film promujący Zakład Piekarsko – Ciastkarski „Społem"...
aaa
Platforma ESPOLEM.PL ruszyła!
Społem ma już własny e-sklep, który działa już w najlepsze. Na razie na dostawy mogą liczyć m.in. mieszkańcy Warszawy, Wrocławia i Ozorkowa.
Copyright by KZRSS "Społem"

Konferencja "Społem" 2020

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR IV/2020 Opublikowano: czwartek, 15, październik 2020

W dniach 30.09.2020 – 02.10.2020 w siedzibie Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Spożywców „Społem" odbyła się Konferencja, na którą zaproszono przedstawiciel spółdzielni zrzeszonych w KZRSS „Społem". Mimo przeciwności związanych z pandemią COVID 19 zaszczycili nas obecnością przedstawiciele 27 spółdzielni, za co Związek serdecznie dziękuje.
W pierwszym dniu Konferencji odbyło się uroczyste przywitanie delegatów, po którym Zarząd Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Spożywców „Społem" przystąpił do omówienia zrealizowanych przedsięwzięć w 2019 roku oraz planów w realizacji na rok 2020.
Pan Prezes Ryszard Jaśkowski bierze czynny udział w pracach koordynujących projekty rządowe związane ściśle z branżą handlową. Podczas swojego wystąpienia wspomniał o kluczowych projektach, których realizację porzucono lub które oczekują na dalsze konsultacje.

Pan Prezes Szyman Fabisiak w obszernej prezentacji przedstawił dziania KZRSS „Społem" w zakresie obsługi zrzeszonych spółdzielni ujętych pod nazwą PROJEKT SPÓŁDZIELNIA składający się z trzech kluczowych elementów, takich jak :
1. Projekt rozwojowy obejmujący szkolenia e-learning, rozwój piekarni.
2. Projekt Korzyści w skład, którego wchodzą energia, gaz i fotowoltaika.
3. Infrastruktura sprzedażowa, program lojalnościowy, sklep Internetowy

Ryszard Jaśkowski Prezes Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Spożywców „Społem" wraz z Wiceprezesem Szymonem Fabisiakiem
Na spotkanie z członkami oraz Zarządem KZRSS „Społem" zaproszono szanowne grono gości reprezentujących Sektorową Radę ds. Kompetencji – Handel.

W skład, której wchodzą następujący przedstawiciele:
1. Bożena Wróblewska – prezes Zarządu KIG CP, Przedstawiciel Lidera Projektu Sektorowa Rada
2. Ryszard Jaśkowski – prezes Zarządu KZRSS „Społem", Przedstawiciel Partnera Projektu Sektorowa Rada ds. Kompetencji Handel, Członek Rady
3. Andrzej Wojciechowicz – animator Projektu Sektorowa Rada ds. Kompetencji Handel
4. Ben Sassi – sekretarz Sektorowej Rady ds. Kompetencji Handel
5. Tomasz Rostkowski – profesor SGH, Członek Sektorowej Rady ds. Kompetencji Handel
Tematem żarliwych dyskusji było podnoszenie kwalifikacji pracowników handlu - współpraca spółdzielni ze szkołami . Moderatorem dyskusji była Pani Marzena Sawicka, HILLWAY Training & Consulting Sp. J.

II dzień Konferencji Społem 2020 rozpoczęła Pani Danuta Mioduszewska Dyrektor Biura Doradztwa i Promocji prezentując opracowanie dotyczące parametrów prawno -ekonomicznych w 2020 roku.

Po wystąpieniu Pani Dyrektor Mioduszewskiej nastąpiła szczegółowa prezentacja projektu „SPÓŁDZIELNIA" przez Panów: Bartosza Siermińskiego, Pawła Rozkrut, Ignacego Chrzanowskiego, Szymona Jernasia, Arkadiusza Stachańczyka.

Pan Profesor Henryk Mruk z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu wziął udział w wykładzie dotyczącym : Przywództwo a komunikacja w zespole w aspekcie zarządzania spółdzielnią.

Następnym uczestnikiem był przedstawiciel Społem Broker Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Pan Marcin Dudek

Pani Iwona Sarga Prezes Krajowej Platformy Handlowej Sp. z o.o. w obszerny i wyczerpujący sposób przedstawiła osiągnięcia KPH w ubiegłym 2019 roku jak i zapoznała uczestników Konferencji z realizacją i planami na rok 2020, dotyczącymi w szczególności produktów marki własnej sygnowanych znakiem „Społem" .

Po prezentacjach ściśle związanych z działalnością zarówno Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Spożywców „ Społem" jak i Krajowej Platformy Handlowej Sp. zo.o. nastąpiła możliwość prezentacji firm kooperujących ze spółdzielniami, a także firm, które taką współpracą są zainteresowane:
Prezentacja firmy Schott Poland sp. z o.o. Marek Czapiewski – firma zajmująca się zamykaniem regałów chłodzących, lad chłodniczych itp. www.schott.com

Prezentacja firmy ALL- PRO- POLSKA Panowie Krzysztof Szaradowski i Zbigniew Grzeszczuk. Firma oferuje bogatą gamę produktów pamiątkowych związanych z Polską. www.allpropolska.pl

Prezentacja firmy Modern Expo – Pan Cezary Głowiński – reprezentujący firmę świadczącą usługi w zakresie wyposażenia sklepów w kasy samoobsługowe oraz inny niezbędny asortyment.
www.modern-expo.com

Po tak wyczerpującym dniu, pełnym pracy uczestnicy Konferencji Społem 2020 zostali zaproszeni przez Pana Prezesa Ryszarda Jaśkowskiego i Prezesa Szymona Fabisiaka na spektakl w teatrze Komedia w Warszawie.
Kreacje aktorskie między innymi Katarzyny Zielińskiej, Katarzyny Żak, Jana Jankowskiego, Przemysława Sadowskiego, Rafała Cieszyńskiego, Tomasza Sapryka, można było podziwiać w spektaklu pt. „Komedia o napadzie na bank".

 • image001
 • image003
 • image004
 • image005
 • image006
 • image007
 • image008
 • image009
 • image010
 • image011
 • image013
 • image014
 • image015
 • image017
 • image018
 • image019
 • image020
 • image021
 • image023
 • image024