krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Co z pojemnikami dań na wynos? Kiedy szklane butelki?- odpowiadamy na pytania odnośnie systemu kaucyjnego…
aaa
Obchody Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości w siedzibie Krajowej Rady Spółdzielczej
aaa
Gala Polskiej Ligi Siatkówki
aaa
Młode Spółdzielnie konsumenckie w Europie
Organizacja Euro Coop wspiera działania oraz rozwój spółdzielni w Europie.
Copyright by KZRSS "Społem"

Lódzki "Central" ponownie otwarty

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR III/2019 Opublikowano: piątek, 30, sierpień 2019

„Społem" Spółdzielczy Dom Handlowy „Central" w Łodzi, po półtoramiesięcznej modernizacji, oddał do dyspozycji klientów nowo zaaranżowany parter domu handlowego. Dla klientów przygotowano liczne promocje, degustacje wędlin, nabiału, soków, napojów oraz słodyczy. Pierwsi klienci otrzymali przy zakupach upominki. Wszyscy witani byli przez animatorów oraz konferansjera.

Obecnie parter Centralu to najlepsze w centrum miasta delikatesy - Delikatesy Central (zajmują 80% powierzchni parteru), Drogeria Blue oraz Salonik Prasowy.
W Domu Handlowym Central tak poważnej, wykonanej z tak szerokim rozmachem modernizacji nie było od 47 lat czyli od początku istnienia firmy. W ramach remontu przesunięto główne wejście do Centralu, tak by klienci, zwłaszcza korzystający z komunikacji miejskiej, mogli łatwiej i wygodniej dotrzeć do sklepu. W obiekcie zainstalowano nowoczesny system wentylacyjny, który nawet w najbardziej upalne dni zagwarantuje przyjemną temperaturę.
Aby zapewnić płynność obsługi, zmniejszyć kolejki oraz skrócić czas dokonywania zakupów w Delikatesach-Central rozmieszczono pięć nowoczesnych i super szybkich kas. Do ekspozycji produktów nabiałowych i produktów warzywnych wymagających przechowywania w warunkach chłodniczych przygotowano 27m zamykanych energooszczędnych szaf chłodniczych. Powstały stanowiska serwisowe: wędliny, mięso, sery oraz dania gotowe, gdzie ekspozycja oparta jest o nowoczesne lady chłodnicze.
Celem remontu było rozszerzenie oferty artykułów spożywczych głównie w grupie artykułów świeżych. Oferta Delikatesów-Central to oferta produktów wykwintnych, niecodziennych i wyszukanych, zawsze świeżych, zawsze najwyższej jakości, produktów znanych światowych marek oraz sprawdzonych i cenionych przez klientów produktów o charakterze lokalnym.
Cały asortyment rozmieszczono na jednej powierzchni, na której wydzielone zostały wspomniane wcześniej stoiska serwisowe: mięso i wędliny, sery żółte i twarogi, dania gotowe a ponadto wyodrębniono działy tematyczne jak: warzywa i owoce, pieczywo, nabiał, alkohole, wina, napoje, mrożonki, konserwy i przetwory mięsne, rybne, warzywne.
Drogeria Blu to miejsce w naszym sklepie, gdzie klienci dobiorą do swoich indywidualnych potrzeb i upodobań perfumy, dezodoranty, kosmetyki do makijażu, kremy do pielęgnacji twarzy oraz ciała, kosmetyki do pielęgnacji włosów, produkty do kąpieli oraz produkty do pielęgnacji paznokci. Drogeria Blu w Centralu to miejsce, gdzie klienci znajdą kosmetyki, których nie znajdą w innych sklepach o podobnym asortymencie.
Dążenie do zwiększenia powierzchni sprzedażowej artykułów branży spożywczej wymusiło konieczność przeniesienia stoiska jubilerskiego na pierwsze piętro do Salonu Eleganza, w którym dwa lata temu przeprowadzono modernizację.
Obecnie Central to przestronny i nowoczesny sklep, takiego sklepu potrzebują klienci - miejsca gdzie mogą zrobić zakupy w centrum miasta.

  • sisIII2019_lodz02
  • sisIII2019_lodz03
  • sisIII2019_lodz04
  • sisIII2019_lodz05