krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Jubileuszowy 50 Zjazd Delegatów KZRSS
W Zjeździe uczestniczyło 225 delegatów spośród 293 wybranych w spółdzielniach, 30 zaproszonych gości oraz 125 przedstawicieli wystawców.
aaa
PSS „Społem" Białystok wśród laureatów nagrody Orły "Wprost"
aaa
100 lat „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Zamościu
Jubileuszowa Gala wieńczyła obchody 100-lecia funkcjonowania Spółdzielni.
aaa
Wystawa w Muzeum Historii Spółdzielczości. Kapitał kolektywny
aaa
150 lat Społem WSS Śródmieście w Warszawie
W warszawskim klubie Space świętowali swój wyjątkowy jubileusz członkowie i pracownicy WSS.
Copyright by KZRSS "Społem"

Jubileusz 70-lecia istnienia „Społem" PSS w Lidzbarku Warmińskim

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR III/2015 Opublikowano: środa, 30, wrzesień 2015

„Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Lidzbarku Warmińskim obchodzi w tym roku jubileusz 70-lecia istnienia. Okazją do świętowania jubileuszu było uroczyste otwarcie w dniu 4 września br., po remoncie, jej sklepu „Gama" w Lidzbarku Warmińskim na Osiedlu Astronomów przy ul. Polnej 2. Remont sklepu po pożarze, do którego doszło w maju br., trwał trzy miesiące.

Odnowione wnętrze, nowe wyposażenie i wystrój sklepu oraz jubileuszowe promocje przypadły do gustu licznym klientom.
Na uroczystym otwarciu sklepu, wśród zaproszonych gości, byli m.in.: wicemarszałek województwa Jacek Protas, przedstawiciele samorządów, przedstawiciele zaprzyjaźnionych spółdzielni oraz kontrahentów i wykonawcy robót remontowych.
„Społem" PSS w Lidzbarku Warmińskim została zarejestrowana 1 października 1945 roku. Obecnie spółdzielnia ma 15 sklepów i zakład piekarsko-ciastkarski, który oferuje bogaty asortyment pieczywa produkowanego na bazie tradycyjnych receptur, z wykorzystaniem naturalnych surowców. Spółdzielnia zatrudnia około 180 osób.
Lidzbarska „Społem" PSS stale się rozwija i jest w gronie 100 największych firm w regionie. Dowodem na to są liczne nagrody i wyróżnienia, m.in. „Przedsiębiorstwo Fair Play", „Gepard Biznesu Województwa Warmińsko-Mazurskiego", „Gazela Biznesu 2014" oraz „Orzeł Agrobiznesu 2014" i ponownie 2015.
Spółdzielnia wprowadziła program lojalnościowy, z którego korzysta około 7.500 klientów.