krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Jubileuszowy 50 Zjazd Delegatów KZRSS
W Zjeździe uczestniczyło 225 delegatów spośród 293 wybranych w spółdzielniach, 30 zaproszonych gości oraz 125 przedstawicieli wystawców.
aaa
PSS „Społem" Białystok wśród laureatów nagrody Orły "Wprost"
aaa
100 lat „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Zamościu
Jubileuszowa Gala wieńczyła obchody 100-lecia funkcjonowania Spółdzielni.
aaa
Wystawa w Muzeum Historii Spółdzielczości. Kapitał kolektywny
aaa
150 lat Społem WSS Śródmieście w Warszawie
W warszawskim klubie Space świętowali swój wyjątkowy jubileusz członkowie i pracownicy WSS.
Copyright by KZRSS "Społem"

Wsparcie „Społem" WSS Śródmieście i jej partnerów handlowych dla VI Festiwalu Piosenki Angielskiej w Warszawie

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR II/2015 Opublikowano: wtorek, 12, maj 2015

W dniu 7 maja br. w Mazowieckim Instytucie Kultury przy ul. Elektoralnej 12 w Warszawie odbył się VI Festiwal Piosenki Angielskiej pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Śródmieście, przy wsparciu Wydziału Oświaty i Funduszy Europejskich dla Dzielnicy Śródmieście oraz „Społem" WSS Śródmieście i jej partnerów handlowych.

Po raz kolejny dyrektor Przedszkola nr 14 Barbara Czekańska wraz z Radą Rodziców zaprosiła przedszkolaków i najmłodszych uczniów do udziału w tym festiwalu. Otwierając VI Festiwal Piosenki Angielskiej dyrektor Przedszkola nr 14 powiedziała o znaczeniu nauki języka angielskiego poprzez śpiew, recytacje i odgrywanie scenek rodzajowych.
W tegorocznych artystycznych zmaganiach wzięło udział 200 najmłodszych wykonawców. Występy zostały nagrodzone brawami i upominkami, które zapewniły organizacje współpracujące z Przedszkolem nr 14, w tym „Społem" Warszawska Spółdzielnia Spożywców Śródmieście i jej partnerzy handlowi. Ponadto partnerzy handlowi dostarczyli swoje flagowe produkty na organizowany poczęstunek. Swój udział w tym mieli: Coca-Cola, Hortex, Kart-Pak (Bakaliowa Kraina), Firma Cukiernicza MW Janczewscy z Nowego Dworu Mazowieckiego oraz Andrzej Smulski i Bożena Mastalerz, dostawcy warzyw i owoców, którymi wypełniony został „Kosz witamin".