krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Uroczysta Gala 150-lecia Spółdzielczości Spożywców „Społem" w Polsce
12 września br. na Zamku Królewskim w Warszawie, odbyła się uroczysta gala jubileuszowa, z udziałem ponad 300 przedstawicieli spółdzielni „Społem" ...
aaa
Jubileusz 100-lecia „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Bochni
aaa
Otwarcie nowego – największego sklepu PSS „Społem" w Kielcach
1200 metrów kwadratowych powierzchni i 26-osobowa załoga sprzedawców, a także największe stoisko mięsno-wędliniarskie wraz z serwisem serów...
aaa
Ósmy bar przy sklepie PSS Społem w Białymstoku juz otwarty.
Lokal znajduje się na części powierzchni obiektu "Pogodny" przy ul. Pogodnej 6 w Białymstoku.
aaa
Kieleckie „Społem" świętowało 100 lat działalności.
Podczas uroczystego walnego zgromadzenia członków w restauracji Winnica w Kielcach, nagrodzono kielecką spółdzielnię oraz jej wieloletnich pracowników.
Copyright by KZRSS "Społem"

Rozwój współpracy „Społem" WSS Śródmieście z Przedszkolem nr 14 w ramach akcji o właściwym odżywianiu

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR II/2014 Opublikowano: czwartek, 05, czerwiec 2014

„Społem" Warszawska Spółdzielnia Spożywców Śródmieście w Warszawie podjęła współpracę z Przedszkolem nr 14 o wdzięcznej nazwie „Senatorek", przy ul. Senatorskiej 24 a, w prowadzonej akcji „Właściwe odżywianie pomaga w nauce... i w zabawie".

Operatywne kierownictwo tej placówki podejmuje różnego rodzaju przedsięwzięcia .
Już po raz piaty, w maju br., Przedszkole nr 14 było organizatorem V. Festiwalu Piosenki Angielskiej dla dzieci ze śródmiejskich przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych śródmiejskich szkół podstawowych.
Celem tej imprezy jest zainteresowanie dzieci i nauczycieli nauką języka obcego, aktywizacja środowiska w zakresie działań językowych, podejmowanie inicjatyw wewnętrznych w ramach istniejących możliwości. Należy dodać, że otrzymane w ramach programu Warszawskich Inicjatyw Edukacyjnych dwukrotnie granty pozwoliły placówce zrealizować projekt: „Poznajmy się", we współpracy ze szkołą w Wielkiej Brytanii oraz projekt „Mali naukowcy", we współpracy z europejskimi i pozaeuropejskimi przedszkolami i szkołami. Wielu studentów odbywało praktyki językowe w przedszkolu przy ul. Senatorskiej.
Uczestników V. Festiwalu Piosenki Angielskiej, pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Śródmieście Wojciecha Bartelskiego, gościło Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki przy ul. Elektoralnej. W jubileuszowym Festiwalu wzięło udział blisko 150 dzieci w wieku przedszkolnym z 23 przedszkoli, w tym 4 szkół podstawowych. Z uwagi na ilość zgłoszeń przesłuchania odbywały się w dwóch turach. Dla wszystkich przygotowano dyplomy oraz upominki. Nauczyciele zostali obdarowani przez sponsorów również materiałami dydaktycznymi.
W nawiązaniu do prowadzonej w Przedszkolu nr 14 akcji o właściwym odżywianiu, śródmiejska „Społem" WSS dla uczestników i zaproszonych gości V Festiwalu Piosenki Angielskiej przygotowała „Wiosenny kosz zdrowia" z warzywami i jabłkami, do którego produkty dostarczył dostawca warzyw A. Smulski oraz Gospodarstwo Sadownicze B.W. Musiałowscy – producent jabłek.
Partnerzy handlowi „Społem" WSS Śródmieście nie tylko zapewnili poczęstunek, ale także przekazali artykuły na upominki dla wszystkich uczestników Festiwalu. Sponsorami, oprócz wyżej wymienionych, byli : Garmond Press, E.Wedel, Polmars, Pracownia Cukiernicza Raj-Plus i Anda Dystrybucja.
W przygotowaniach imprezy ze strony „Społem" WSS Śródmieście uczestniczyły Joanna Stachowiak i Jolanta Jędrzejewska.