krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Młode Spółdzielnie konsumenckie w Europie
Organizacja Euro Coop wspiera działania oraz rozwój spółdzielni w Europie.
aaa
Posiedzenie Zarządu Euro Coop
Z ramienia KZRSS w spotkaniu brali udział Prezes Zarządu Ryszard Jaśkowski będący członkiem Zarządu Euro Coop oraz Agnieszka Wroniewicz Dyrektor...
aaa
Kolejna konferencja Społem już za nami!
Copyright by KZRSS "Społem"

ZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ „SPOŁEM - 2024"

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR I/2024 Opublikowano: wtorek, 05, marzec 2024

Zarząd KZRSS „Społem" w Warszawie serdecznie zaprasza prezesów i członków zarządów spółdzielni na kolejną, wiosenną konferencję „SPOŁEM 2024".

Konferencja jest realizacją zadań Związku określonych w programie ostatniego Zjazdu Delegatów. Celem konferencji jest omówienie kluczowych obszarów działalności spółdzielni spożywców „Społem" w zmieniających się warunkach społeczno-gospodarczych naszego kraju.

Podczas tegorocznej konferencji zostanie zaprezentowany nowy projekt edukacyjny pod nazwą Polska Szkoła Handlowa. Jest to kompleksowy program edukacyjny skierowany do kierowników i pracowników sklepów oraz kandydatów na te stanowiska. Kurs kończy się egzaminem przeprowadzanym przez egzaminatorów posiadających certyfikat Ministerstwa Edukacji Narodowej, a uczestnicy otrzymują certyfikaty kwalifikacji zawodowej.

Podobnie jak w poprzednich latach konferencja daje możliwość do spotkania kadry zarządzającej spółdzielniami i podzielenia się aktualnymi problemami dotyczącymi naszej organizacji.

Proponowane terminy konferencji: 09-11.04.2024 r. i 16-18.04.2024 r.

W pierwszym dniu rozpoczniemy konferencję spotkaniem z Zarządem Związku o godz. 16.00 w Sali Konferencyjnej im. I. Strzeleckiej (od godz. 14.00 zakwaterowanie w pokojach gościnnych KZRSS „Społem", a o godz. 15.00 obiad w restauracji Mokolove). Konferencję zakończymy trzeciego dnia ok. godz. 11.00.

Ze względów organizacyjnych prosimy o zgłoszenia do dnia 25.03.2024 r.

Odpłatność za udział w konferencji wynosi 990 zł netto plus VAT za 1 osobę.

Zgłoszenia przyjmuje Centrum Szkoleniowo- Konferencyjne:
telefon - (22) 44 08 207
e-mail - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

/-/ ZARZĄD