krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
„Społem" gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!
Zapraszamy do licytacji wycieczki po Warszawie śladami ruchu spółdzielczego i „Społem" dla 6 osób!
aaa
W dniach 22-23 stycznia 2024 r. obradował VII Kongres Spółdzielczości, który jest najwyższym organem samorządu spółdzielczego w Polsce.
aaa
Piotr Zgorzelski Zasłużony dla "Społem"
Prezes Zarządu KZRSS Społem Ryszard Jaśkowski udekorował w gmachu Sejmu Odznaką "ZASŁUŻONY DLA SPOŁEM" - wicemarszałka Sejmu Piotra Zgorzelskiego.
aaa
51 Zjazd Delegatów Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Spożywców „Społem"
aaa
Budynek Społem skończył 110 lat!
Inicjatorami budowy gmachu byli wielcy działacze polskiej spółdzielczości Romuald Mielczarski oraz Stanisław Wojciechowski ...
Copyright by KZRSS "Społem"

„Społem" gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy ! Bierzemy udział w 32 finale!

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR I/2024 Opublikowano: wtorek, 30, styczeń 2024

Już od kilku lat „Społem" aktywnie włącza się we wsparcie WOŚP. W tym roku zapraszamy do licytacji wycieczki po Warszawie śladami ruchu spółdzielczego i „Społem"!
https://allegro.pl/oferta/wyjatkowa-wycieczka-dla-6-osob-po-warszawie-sladami-marki-spolem-dla-wosp-15088540214

Zabierzemy Was w podróż starą Nyską, pokażemy Muzeum Spółdzielczości, Muzeum Neonów, miejsca związane z powstaniem i rozwojem „Społem", a na obiad zaprosimy do tradycyjnego baru mlecznego

Wyjątkowa wycieczka dla 6 osób w Warszawie śladami marki i historii Społem dla WOŚP!
Odkryj uroki stolicy Polski w towarzystwie 5 innych entuzjastów, podróżując starym zabytkowym samochodem Nysa pod opieką doświadczonego przewodnika specjalizującego się w tematyce spółdzielczości szeroko pojętej!
Rozpocznijmy od fascynującego Muzeum Neonów, gdzie przeszłość ożywa w blasku barwnych reklam. Następnie przeniesiemy się do Muzeum Spółdzielczości, gdzie zgłębisz historię Społem i jej wpływ na życie społeczne.
W trakcie wycieczki nie zabraknie odwiedzenia autentycznego sklepu Społem, gdzie możesz zakosztować atmosfery minionych lat w nowoczesnym wydaniu!
Na zakończenie dnia będzie czekał wykwintny obiad w tradycyjnym barze mlecznym, gdzie będzie można zasmakować w klasykach kuchni polskiej.
Każdy z uczestników otrzyma niespodziankę w postaci słodkiego upominku najstarszej polskiej marki własnej – Społem.
To niepowtarzalna okazja, by doświadczyć historii, kultury i smaków związanych z marką Społem. Złap okazję i bierz udział w tej niezapomnianej podróży!
Warunki:
- przejazd i zwiedzanie zostaną zrealizowane w terminie uzgodnionym wspólnie przez zwycięzcę/zwyciężczynię i przedstawicieli Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Spożywców „Społem" (do 6 miesięcy od zakończenia aukcji)
- uczestnikiem/uczestniczką licytacji może być również osoba niepełnoletnia, ale podczas przejazdu i zwiedzania musi przebywać z pełnoletnim opiekunem/pełnoletnią opiekunką.
- miejsce realizacji: ul. Grażyny 13/15, 02-548 Warszawa,
- dodatkowe koszty realizacji (np. transport do miejsca rozpoczęcia wycieczki, nocleg) pokrywa zwycięzca

.