krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Co z pojemnikami dań na wynos? Kiedy szklane butelki?- odpowiadamy na pytania odnośnie systemu kaucyjnego…
aaa
Obchody Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości w siedzibie Krajowej Rady Spółdzielczej
aaa
Gala Polskiej Ligi Siatkówki
aaa
Młode Spółdzielnie konsumenckie w Europie
Organizacja Euro Coop wspiera działania oraz rozwój spółdzielni w Europie.
Copyright by KZRSS "Społem"

Dzień Kobiet w „Społem" WSS Śródmieście

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR I/2016 Opublikowano: piątek, 18, marzec 2016

W dniu 8 marca br., w Dniu Kobiet, panie zatrudnione w „Społem" Warszawskiej Spółdzielni Spożywców w Warszawie otrzymały od kolegów życzenia oraz słodkości.
W tym dniu przypadło również spotkanie, istniejącego przy śródmiejskiej „Społem" WSS, Koła Spółdzielczyń. Członkinie spotykają się dwa razy w miesiącu w siedzibie spółdzielni, przy ciasteczku i herbatce. Wspominają dawne czasy, komentują aktualne wydarzenia, dzielą się swoimi troskami i radościami.

Przewodnicząca Koła Spółdzielczyń, Anna Gortatewicz, często proponuje koleżankom udział w imprezach kulturalnych. Co pewien czas Dział Społeczno-Samorządowy i Organizacyjny „Społem" WSS Śródmieście zabiera uczestniczki spotkań w „podróż bez biletu", za sprawą Stowarzyszenia Geografów Polskich i Przyjaciół Geografii.
W roku bieżącym niespodzianką dla Koła Spółdzielczyń, na Dzień Kobiet, były przygotowane przez gimnazjalistów ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 8 dla Dzieci Słabowidzących ( z którym śródmiejska spółdzielnia współpracuje od ponad 40 lat), serduszka z motywem kwiatów wykonane techniką decoupage, polegającą na przyklejeniu na odpowiednio przygotowaną powierzchnię wyciętego z papieru wzoru, utrwalonego warstwami lakieru.
Słodycze i pierwsze zwiastuny wiosny – żonkile, dopełniły uroczyste spotkanie Koła Spółdzielczyń.