krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Co z pojemnikami dań na wynos? Kiedy szklane butelki?- odpowiadamy na pytania odnośnie systemu kaucyjnego…
aaa
Obchody Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości w siedzibie Krajowej Rady Spółdzielczej
aaa
Gala Polskiej Ligi Siatkówki
aaa
Młode Spółdzielnie konsumenckie w Europie
Organizacja Euro Coop wspiera działania oraz rozwój spółdzielni w Europie.
Copyright by KZRSS "Społem"

Zakończono I etap modernizacji Hali Targowej „Społem" PSS w Stalowej Woli

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR I/2014 Opublikowano: niedziela, 16, luty 2014

W  środku zimy „Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Stalowej Woli zakończyła I etap modernizacji swojej Hali Targowej, położonej w sąsiedztwie popularnego bazaru przy ul. Okulickiego.

Ten jeden z najstarszych obiektów handlowych w mieście, w trakcie I etapu remontu i modernizacji, otrzymał nowocześniejsze elewacje, utrzymane w szaro-grafitowej tonacji, a także – szczelniejszą i bardziej estetyczną stolarkę.
W wyniku prac modernizacyjnych uporządkowano wizerunek Hali Targowej i wyposażenie jej ściany frontowej w podświetlane plafony, pozwalające eksponować banery reklamowe. Hala otrzymała także wyraziste akcenty reklamujące spółdzielnię, właściciela obiektu. Powrócono przy tym do popularnych dawniej neonów.
Kolejny etap prac będzie znacznie bardziej skomplikowany, bowiem obejmie modernizację przestrzeni wewnętrznej, w tym m.in. modernizację ogrzewania, wentylacji i oświetlenia oraz zmianę posadzek. Prace mają rozpocząć się już wiosną.
Stalowowolska „Społem" PSS przeznaczyła na remont i modernizację Hali Targowej około 600 tysięcy złotych. Po zakończeniu wszystkich prac, Hala Targowa swoim standardem nie będzie ustępowała nowo wznoszonym, funkcjonalnym, estetycznym i bezpiecznym pawilonom handlowym.