krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Co z pojemnikami dań na wynos? Kiedy szklane butelki?- odpowiadamy na pytania odnośnie systemu kaucyjnego…
aaa
Obchody Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości w siedzibie Krajowej Rady Spółdzielczej
aaa
Gala Polskiej Ligi Siatkówki
aaa
Młode Spółdzielnie konsumenckie w Europie
Organizacja Euro Coop wspiera działania oraz rozwój spółdzielni w Europie.
Copyright by KZRSS "Społem"

„Diamenty do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu" dla „Społem" WSS Śródmieście

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR I/2014 Opublikowano: środa, 29, styczeń 2014

W XXIII edycji konkursu Lider Polskiego Biznesu, „Diamenty do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu" przyznano piętnastu firmom. Jedną z nich jest „Społem" Warszawska Spółdzielnia Spożywców Śródmieście oraz prezes Zarządu Anna Tylkowska.


„Diamenty do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu" zostały wręczone laureatom konkursu w czasie uroczystej Gali w sobotę, 25 stycznia br., w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie.
„Statuetka Lidera Polskiego Biznesu" jest jedną z najbardziej prestiżowych nagród gospodarczych w Polsce przyznawaną firmom i ich szefom od 1991 roku. Otrzymują ją przedsiębiorstwa i ich liderzy, którzy w swojej działalności gospodarczej kierują się nie tylko zyskiem, ale także etyką w prowadzeniu działalności zgodną z ideą społecznej odpowiedzialności biznesu.
W poszczególnych edycjach konkursu przyznawane są nagrody specjalne, w tym roku statuetki otrzymali: Prezes Polskiej Akademii Nauk prof. Michał Kleiber oraz Przewodniczący Rady Europejskiej Herman Van Rompuy.
Sobotni wieczór w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie uświetnił koncert amerykańskiej sopranistki Gwendolyn Bradley, wybitnego polskiego barytona Janusza Wolnego i Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Śląskiej pod batutą Janusza Powolnego.