krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Mazowieckie spotkanie samorządowców i spółdzielców
aaa
Projekt kształcenia rezerw kadry zarządzającej spółdzielniami
Cykl szkoleń dedykowany kadrze kierowniczej zarządzającej spółdzielniami zrzeszonymi w KZRSS „Społem"
aaa
Uroczyste otwarcie nowego SEZAMU"
Centrum Marszałkowska to wspólna inwestycja „Społem" WSS Śródmieście i BBI Development...
aaa
Zapraszamy do Biblioteki Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na wystawę „Polska reklama socjalistyczna w latach 1945-1989"
Copyright by KZRSS "Społem"

Jubileuszowa gala Powszechnej Spółdzielni Spożywców „Społem" w Białymstoku

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR IV/2017 Opublikowano: piątek, 20, październik 2017

22 września br. w odbyła się Wielka Gala PSS „Społem" Białystok. To była wspaniała podróż po 120-letniej historii. Taki jubileusz zdarza się tylko raz, stąd rozmach i wyjątkowe atrakcje. Ponad 800 Gości z całej Polski bawiło się w Operze i Filharmonii Podlaskiej. Wydarzeniu towarzyszyła nietuzinkowa oprawa sceniczna, a także multimedialna.

Wrażenie robiły specjalnie przygotowane na tę uroczystość filmy poświęcone historii, a także choreografia, opracowana przez jedną z czołowych grup tańca w Białymstoku. Galę poprowadzili profesjonalni prowadzący, dziennikarze Polskiej Telewizji Białystok oraz Polskiego Radia Białystok - Magdalena Gołaszewska oraz Grzegorz Pilat, którzy z wdziękiem zaprezentowali lidera polskiej spółdzielczości w Polsce.
Uroczystość uświetnili swoją obecnością: Wojewoda Podlaski Bohdan Paszkowski, Marszałek Województwa Podlaskiego Jerzy Leszczyński, Prezydent Miasta Białegostoku Tadeusz Truskolaski oraz wiceprezydenci: Rafał Rudnicki i Adam Poliński, a także liczni przedstawiciele środowiska spółdzielczości spożywców z Zarządem Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Spożywców „Społem" na czele.
Podniosłym momentem było wręczanie odznaczeń państwowych, nadanych przez Prezydenta RP, Pana Andrzeja Dudę, odznaczeń honorowych dla zasłużonych dla Województwa Podlaskiego, a także nagrodzenie zasłużonych pracowników i działaczy ruchu spółdzielczego.
Marszałek Jerzy Leszczyński wręczył Odznaki Honorowe Województwa Podlaskiego. Indywidualnie otrzymali je: była prezes Spółdzielni Krystyna Sosińska i obecny prezes Mieczysław Dąbrowski. Odznakę przyznaną całemu PSS „Społem" w Białymstoku odebrała przewodnicząca rady nadzorczej Alina Grochowska.
Odznakę „Zasłużony dla Społem" pracownikom i działaczom Spółdzielni wręczyli Ryszard Jaśkowski - prezes Zarządu i Szymon Fabisiak – zastępca prezesa KZRSS „Społem"
Zwieńczeniem części oficjalnej był koncert gwiazdy. Wraz z zespołem przed publicznością wystąpił charyzmatyczny Jacek Wójcicki. Jeden z największych głosów polskiej sceny muzycznej zaprezentował piękne szlagiery – te, które wszyscy znamy i kochamy. Artyści porwali publiczność, która już wkrótce bawiła się na parkiecie Opery.
Gospodarzowi wieczoru – Zarządowi PSS „Społem" Białystok przypadł
w udziale miły obowiązek odbierania gratulacji i życzeń od przedstawicieli władz wojewódzkich, miejskich, ale także z rąk zaprzyjaźnionych firm i kontrahentów. To dla nich, jak i dla setek pracowników, Centrum Astoria przygotowała catering, a organizatorzy postarali się o liczne niespodzianki, jak np. retro zdjęcia wykonywane na tle kultowego Domu Handlowego Merkury. Wydarzenie było częścią obchodów jubileuszowych, ale i formą budowania pozytywnego PR. Działaniami firmy zainteresowały się bowiem najważniejsze lokalne media. Galę poprzedziła konferencja prasowa z udziałem jej przedstawicieli. Podczas niej przybliżono plany marki PSS „Społem" na przyszłość, zarówno jeśli chodzi o rozwój sieci, jak urodzinowe akcje i eventy promocyjne. Efektem spotkania były liczne relacje i materiały, publikowane w najważniejszych tytułach prasowych i internetowych. Zarząd PSS „Społem" dziękuje wszystkim Gościom za przybycie i wspólną podróż do korzeni białostockiej marki PSS „Społem".

  • sisIV2017_bialystok01
  • sisIV2017_bialystok02
  • sisIV2017_bialystok03
  • sisIV2017_bialystok04
  • sisIV2017_bialystok05
  • sisIV2017_bialystok06
  • sisIV2017_bialystok07
  • sisIV2017_bialystok08
  • sisIV2017_bialystok09