krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Co z pojemnikami dań na wynos? Kiedy szklane butelki?- odpowiadamy na pytania odnośnie systemu kaucyjnego…
aaa
Obchody Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości w siedzibie Krajowej Rady Spółdzielczej
aaa
Gala Polskiej Ligi Siatkówki
aaa
Młode Spółdzielnie konsumenckie w Europie
Organizacja Euro Coop wspiera działania oraz rozwój spółdzielni w Europie.
Copyright by KZRSS "Społem"

Firmowy sklep kieleckiej „Społem" PSS, pod szyldem „Gama", działa w Starachowicach

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR IV/2015 Opublikowano: piątek, 23, październik 2015

Od soboty, 11 lipca br, firmowy sklep „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Kielcach, pod szyldem „Gama", działa już w Starachowicach.
– Naszym mottem są słowa Stefana Żeromskiego – pomysłodawcy nazwy „Społem": „Być w każdym zakątku województwa". Stawiamy na nowoczesny, sprawnie działający handel detaliczny i taka placówka powstała w Starachowicach – powiedziała na otwarciu Helena Gontarz, prezes Zarządu „Społem" PSS w Kielcach.

To już 255 sklep tej marki pod szyldem „Gama", a 12 „Społem" PSS Kielce. Nowo otwarta „Gama" to sklep o powierzchni sprzedażowej 730 m² , który zlokalizowany jest w „Galerii na Skarpie", położonej w centrum dużego osiedla bloków. Zatrudnia 21 osób.
Sklep został wyposażony w wysokim standardzie i oferuje klientom bardzo szeroką ofertę asortymentową. Poza produktami spożywczymi obecnymi w każdym supermarkecie, wyróżnia się produkcją własną spółdzielni z Kielc. Jest duży regał z pieczywem własnego wypieku, przepysznymi ciastami czy wspaniałymi wyrobami garmażeryjnymi jak pierogi, paszteciki i sałatki warzywne. W ofercie znalazło się również kilka tysięcy produktów przemysłowych dla domu, w atrakcyjnych cenach.
Wyroby kieleckiej „Społem" PSS słyną ze swojego niecodziennego smaku i jakości. Zdobyły uznanie zarówno w kraju, jak i na wielu rynkach zagranicznych. Produkowane są z najwyższej jakości surowców, starannie dobieranych i wyselekcjonowanych mieszanek ziół i przypraw, według sprawdzonych, tradycyjnych receptur bazujących na upodobaniach polskich konsumentów. „Społem" PSS w Kielcach prowadzi także produkcję piekarsko-ciastkarską, działalność gastronomiczną i skutecznie promuje polski handel przez sieć nowoczesnych sklepów. Skupia się na sprzedaży wyrobów bardzo dobrych jakościowo, od znanych polskich producentów. Wychodząc naprzeciw gustom i potrzebom klientów, w sklepach oferuje również zdrową żywność, produkty rolnictwa ekologicznego, a także produkty z różnych stron świata.
Na otwarcie sklepu przybyło mnóstwo klientów, którzy byli pod wrażeniem szerokości oferty asortymentowej. Przed kasami można było nabyć nawet świeże kwiaty cięte i doniczkowe. Wewnątrz sklepu pachniało pieczywem i wspaniałymi słodkościami, a ceny promocyjne i półkowe zachęcały do zwiększonych zakupów. Na zewnątrz sklepu, przy parkingu, przez cały dzień odbywał się piknik otwarciowy, który prowadził DJ oraz grupa animacyjna, zabawiająca dzieci oraz organizująca liczne konkursy i zabawy. Nie zabrało upominków i wielu degustacji.

  • sisIV2015_kielce01
  • sisIV2015_kielce02