krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Co z pojemnikami dań na wynos? Kiedy szklane butelki?- odpowiadamy na pytania odnośnie systemu kaucyjnego…
aaa
Obchody Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości w siedzibie Krajowej Rady Spółdzielczej
aaa
Gala Polskiej Ligi Siatkówki
aaa
Młode Spółdzielnie konsumenckie w Europie
Organizacja Euro Coop wspiera działania oraz rozwój spółdzielni w Europie.
Copyright by KZRSS "Społem"

Działania „Społem" WSS Śródmieście z okazji Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR III/2014 Opublikowano: piątek, 18, lipiec 2014

W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości w 2014 roku „Społem" Warszawska Spółdzielnia Spożywców Śródmieście w Warszawie podjęła szereg działań odnoszących się do tego spółdzielczego święta.

Na stronie internetowej „Społem" WSS Śródmieście, na profilu Facebook i ekranach LCD umieszczono okolicznościowe życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości oraz informację o dostępności produktów sektora spółdzielczego w sklepach należących do śródmiejskiej spółdzielni.
W informacji handlowej spółdzielni na miesiąc lipiec br. znalazły się promocje na produkty spółdzielcze: SPH „Krynka" (pierwsza strona), OSM Piątnica i SM „Mlekpol".
Ponadto we wszystkich placówkach handlowych spółdzielni produkty spółdzielcze zostały oznaczone specjalnymi winietkami.
Z okazji Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości z grona uczestników Programu Lojalnościowego „Społem znaczy razem" zostali wyłonieni najaktywniejsi klienci oraz członkowie spółdzielni. W podziękowaniu za aktywne korzystanie z Karty Klienta zostali nagrodzeni bonami „Społem znaczy razem".
Przed 1 lipca br. na drzwiach wszystkich placówek handlowych „Społem" WSS Śródmieście umieszczone zostały okolicznościowe naklejki informujące o Jubileuszu 145-lecia Spółdzielni.
Przeprowadzono promocję śródmiejskiej „Społem" WSS podczas „Nocy Kooperatystów", organizowanej przez Krajową Radę Spółdzielczą, w ramach „Nocy Muzeów". Na tę okazję została przygotowana plansza przedstawiająca 145-letnią historię „Społem" WSS Śródmieście. Plansza ta została również wystawiona w siedzibie spółdzielni przy ul. Nowy Świat 53.