krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Gala Polskiej Ligi Siatkówki
aaa
Młode Spółdzielnie konsumenckie w Europie
Organizacja Euro Coop wspiera działania oraz rozwój spółdzielni w Europie.
aaa
Posiedzenie Zarządu Euro Coop
Z ramienia KZRSS w spotkaniu brali udział Prezes Zarządu Ryszard Jaśkowski będący członkiem Zarządu Euro Coop oraz Agnieszka Wroniewicz Dyrektor...
aaa
Kolejna konferencja Społem już za nami!
Copyright by KZRSS "Społem"

Festyn spółdzielczy z okazji Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości zorganizowała „Społem" PSS w Białej Podlaskiej

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR II/2016 Opublikowano: czwartek, 30, czerwiec 2016

W dniu 23 czerwca br., z okazji Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości, „Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Białej Podlaskiej zorganizowała festyn spółdzielczy.
Od wielu lat miejscem festynów organizowanych przez „Społem" PSS w Białej Podlaskiej jest plac przed Spółdzielczym Domem Handlowym „Sawko" przy ulicy Janowskiej, który znajduje się w centrum miasta.

Festyn oczekiwany jest przez mieszkańców miasta i okolic z uwagi na ciekawy program artystyczny dla dzieci i dorosłych, możliwość zakupu towarów, wyrobów i prac artystów po atrakcyjnych cenach.
W tym roku festyn uświetniły występy Kapeli i Chóru „Społem" PSS, wykonujących przyśpiewki ludowe i biesiadne.
Na scenie pojawili się także tancerze Szkoły Tańca „Kontra" i bibliotekarze „Barwnej Multimedialnej Biblioteki" dla dzieci.
Kilkadziesiąt stoisk lokalnych przedsiębiorstw reprezentujących różne branże od spożywczej, przez rękodzieło, malarstwo, po usługi bankowe, rozstawionych wokół SDH „Sawko", zachęcało do zakupu i zapoznania się z ofertą.
Nie mogło również zabraknąć stoiska firmowego „Społem" PSS w Białej Podlaskiej, na którym oferowano wyroby m.in. z własnego zakładu piekarsko-ciastkarskiego.