krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Co z pojemnikami dań na wynos? Kiedy szklane butelki?- odpowiadamy na pytania odnośnie systemu kaucyjnego…
aaa
Obchody Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości w siedzibie Krajowej Rady Spółdzielczej
aaa
Gala Polskiej Ligi Siatkówki
aaa
Młode Spółdzielnie konsumenckie w Europie
Organizacja Euro Coop wspiera działania oraz rozwój spółdzielni w Europie.
Copyright by KZRSS "Społem"

Wielki Finał Loterii Jubileuszowej „Społem" PSS w Gnieźnie

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR II/2016 Opublikowano: środa, 01, czerwiec 2016

W dniu 13 maja 2016 roku w sklepie „Ziemowit" przy ulicy Roosevelta 96 w Gnieźnie odbył się Wielki Finał Loterii Jubileuszowej zorganizowanej przez „Społem" Powszechną Spółdzielnię Spożywców w Gnieźnie z okazji Jubileuszu 70-lecia istnienia spółdzielni. Podczas finału wylosowano między innymi nagrodę główną ufundowaną przez organizatora loterii, samochód Kia Picanto.

W kwietniu 2015 roku Zarząd Spółdzielni podjął decyzję o zorganizowaniu loterii, aby w ten sposób podkreślić znaczenie Jubileuszu 70-lecia działalności. Przez trzy miesiące intensywnych prac organizacyjnych udało się przygotować niezbędną dokumentację, by już w lipcu 2015 roku rozpocząć samą loterię w placówkach sieci handlowej „Społem" PSS w Gnieźnie.
Równolegle z przygotowaniami loterii podjęto pracę nad specjalną publikacją Jubileuszową, która przedstawiała klientom nie tylko historię, ale również teraźniejszość gnieźnieńskiej „Społem" PSS, a także ukazywała zasady uczestnictwa w Loterii Jubileuszowej. W publikacji wzięło udział ponad 160 partnerów spółdzielni, poprzez umieszczenie krótkich informacji oraz logotypów, aby w ten sposób podkreślić dobrą współpracę i współuczestnictwo w Jubileuszu 70-lecia działalności spółdzielni. Publikacja została rozpowszechniona w Gnieźnie i Pobiedziskach oraz w okolicznych miejscowościach, by dotrzeć do jak największej ilości mieszkańców.
Podczas trwania samej loterii od 1 lipca 2015 do 30 kwietnia 2016 roku odbyło się 10 losowań miesięcznych. Po losowaniach wytypowano zwycięzców poszczególnych miesięcy. Losowanie główne odbyło się 13 maja 2016 roku. W trakcie tego losowania z puli ponad 180 tysięcy zgłoszonych paragonów do loterii wyłoniono 33 zwycięskie, wśród których jeden dotyczył nagrody głównej samochodu Kia Picanto. Szczęśliwcem wygrywającym samochód jest klient, który dokonał zakupów w sklepie nr 28, przy ulicy Poznańskiej.
Kończąc loterię „Społem" PSS w Gnieźnie podziękowała wszystkim partnerom i klientom za uczestnictwo w świętowaniu 70-lecia Jubileuszu, a zwycięzcom złożyła jeszcze raz gratulacje.
Wyniki i listy zwycięzców można znaleźć w sklepach na plakatach oraz na stronie www.spolemgniezno.pl.