krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
27 maja 2021r. o godz. 9.00 zapraszamy na czwarte w tym roku spotkanie z cyklu "Zmiany przepisów prawa 2021"
Temat wiodący: „Zmiany w podatku VAT od kwietnia 2021 r. oraz pozostałe zmiany w podatkach w 2021 r.”
aaa
Urząd Miasta Stalowa Wola w ramach cyklu „Dobre bo stalowowolskie" przygotował film promujący Zakład Piekarsko – Ciastkarski „Społem"...
aaa
Platforma ESPOLEM.PL ruszyła!
Społem ma już własny e-sklep, który działa już w najlepsze. Na razie na dostawy mogą liczyć m.in. mieszkańcy Warszawy, Wrocławia i Ozorkowa.
Copyright by KZRSS "Społem"

Nową Prezes PSS „Zgoda" w Płocku została Agnieszka Kamińska

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR I/2021 Opublikowano: czwartek, 18, luty 2021

Agnieszka Kamińska zastąpiła na stanowisku prezesa płockiej spółdzielni zmarłego w listopadzie Krzysztofa Chojnackiego. Nowa prezes PSS „Zgoda" Płock jak zapowiada, będzie kontynuować strategię przyjętą przez swojego poprzednika i mentora.

Agnieszka Kamińska do chwili objęcia obecnego stanowiska pełniła funkcję dyrektora handlowego i pełnomocnika zarządu. Zamierza umacniać pozycję PSS „Zgoda". Posiadając 55 placówek, w tym 26 sklepów oraz własną piekarnię, „Zgoda" ma zamiar rozwijać oferty polskich produktów, w tym marek własnych, utrzymanie zatrudnienia oraz bliższą współpracę z lokalnymi dostawcami. W planach jest rozwój działalności piekarni i dystrybucji wyrobów własnych do większej sieci placówek. „Społem". Powszechna Spółdzielnia Spożywców „Zgoda" w Płocku, działając nieprzerwanie od 1870 r., jest jedną z trzech najstarszych spółdzielni spożywców w Polsce. Prowadzi działalność w zakresie handlu detalicznego, produkcji pieczywa i wyrobów półcukierniczych.