krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Gala Polskiej Ligi Siatkówki
aaa
Młode Spółdzielnie konsumenckie w Europie
Organizacja Euro Coop wspiera działania oraz rozwój spółdzielni w Europie.
aaa
Posiedzenie Zarządu Euro Coop
Z ramienia KZRSS w spotkaniu brali udział Prezes Zarządu Ryszard Jaśkowski będący członkiem Zarządu Euro Coop oraz Agnieszka Wroniewicz Dyrektor...
aaa
Kolejna konferencja Społem już za nami!
Copyright by KZRSS "Społem"

„Społem" PSS w Lidzbarku Warmińskim nagrodzona „Orłem Agrobiznesu"

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR IV/2014 Opublikowano: środa, 31, grudzień 2014

„Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Lidzbarku Warmińskim została nagrodzona „Orłem Agrobiznesu". Uroczyste wręczenie tego prestiżowego tytułu i statuetki odbyło się w dniu 10 grudnia br. w Auli Domu Literatury w Warszawie.

„Orła Agrobiznesu" z rąk wicemarszałka Sejmu RP Eugeniusza Grzeszczaka odebrał Jerzy Niedźwiecki – prezes Zarządu „Społem" PSS w Lidzbarku Warmińskim.
To szczególne wyróżnienie dla lidzbarskiej „Społem" PSS. Kapituła nagrody, zanim uhonorowała spółdzielnię „Orłem Agrobiznesu", przeanalizowała: informacje dotyczące firmy, jej dokonania rynkowe, rekomendacje, zapoznała się z zawartością strony internetowej. Zebrała także opinie klientów, mieszkańców Lidzbarka Warmińskiego, odwiedziła wybrane sklepy i oceniła organoleptycznie sprzedawane w nich produkty.
W ocenie kapituły konkursu „Orły Biznesu", dotyczącej „Społem" PSS w Lidzbarku Warmińskim, napisano m.in: „bardzo smaczne, dobre jakościowo produkty własne, a szczególnie pączki i chleb baltonowski. Estetyczne, nowoczesne sklepy a szczególnie pawilon Gama. Wysoka jakość usługi. Troska o klienta i jego potrzeby. Pozytywne opinie o firmie ze strony partnerów handlowych, klientów i mieszkańców. Wyraźna troska o utrzymanie sukcesu rynkowego. Realistyczna strategia rozwoju. Ciekawa, kompleksowa i w miarę aktualna strona internetowa itp.".
Lidzbarska „Społem" PSS ma już blisko 70 lat. Przez ten cały czas dynamicznie się rozwija, stawiając czoła coraz aktywniejszej konkurencji. Pod tym względem firma jest wyjątkowa i to zauważyła komisja przyznająca „Orły Agrobiznesu". „Społem" PSS w Lidzbarku Warmińskim prowadzi 15 sklepów – nowoczesnych, estetycznych, dobrze zaopatrzonych w znakomitej jakości towary, przyjaznych klientom. Zapewne dlatego lubią z nich korzystać nie tylko mieszkańcy miasta i okolic. Miła, życzliwa obsługa dopełnia całości. Warto też wspomnieć o piekarni i cukierni, które codziennie zaopatrują sklepy w świeże pieczywo i smaczne ciasta cieszące się dużym powodzeniem klientów, którzy podkreślają też bogactwo asortymentu.
Lidzbarska spółdzielnia szczególnie dba o swoich klientów. Z myślą o nich wprowadziła karty i program lojalnościowy „Społem znaczy razem". Ta forma rabatowania cieszy się niezwykłym powodzeniem i ciągle rośnie liczba użytkowników kart, co świadczy o popularności spółdzielni oraz o społecznym zaufaniu, którym jest ona darzona w lokalnym środowisku.
Lidzbarska „Społem" PSS jest też ceniona przez dostawców, którzy twierdzą, że jest solidnym i terminowym partnerem handlowym.
Warto też dodać, że „Społem" PSS w Lidzbarku Warmińskim jest znaczącym pracodawcą – zatrudnia 190 osób, a w prestiżowym rankingu „Biznes Warmii i Mazur" znajduje się wśród stu największych firm regionu.