krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Uroczysta Gala 150-lecia Spółdzielczości Spożywców „Społem" w Polsce
12 września br. na Zamku Królewskim w Warszawie, odbyła się uroczysta gala jubileuszowa, z udziałem ponad 300 przedstawicieli spółdzielni „Społem" ...
aaa
Jubileusz 100-lecia „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Bochni
aaa
Otwarcie nowego – największego sklepu PSS „Społem" w Kielcach
1200 metrów kwadratowych powierzchni i 26-osobowa załoga sprzedawców, a także największe stoisko mięsno-wędliniarskie wraz z serwisem serów...
aaa
Ósmy bar przy sklepie PSS Społem w Białymstoku juz otwarty.
Lokal znajduje się na części powierzchni obiektu "Pogodny" przy ul. Pogodnej 6 w Białymstoku.
aaa
Kieleckie „Społem" świętowało 100 lat działalności.
Podczas uroczystego walnego zgromadzenia członków w restauracji Winnica w Kielcach, nagrodzono kielecką spółdzielnię oraz jej wieloletnich pracowników.
Copyright by KZRSS "Społem"

Otwarcie wystawy w cepeliowskiej Galerii RONDO

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR II/2018 Opublikowano: poniedziałek, 07, maj 2018

W ramach współpracy „Społem" Warszawskiej Spółdzielni Spożywców Śródmieście z Fundacją Cepelia Polska Sztuka i Rękodzieło oraz z Zespołem Szkół Specjalnych nr 105 (gdzie dwa lata temu „Społem" założyło Spółdzielnię Uczniowską „Pychotka" ), co pewien czas podejmowane są trójstronne przedsięwzięcia.

Jednym z ostatnich było otwarcie w kwietniu wystawy prac uczniów i absolwentów tej placówki w cepeliowskiej Galerii RONDO przy ul. Marszałkowskiej. W ZSS większość czasu poświęca się zajęciom artystycznym, są one bowiem nie tylko formą przywracania niepełnosprawnym (również intelektualnie) możliwości pełnej sprawności czy wspomaganiem wszechstronnego rozwoju osobowości, ale też przyjemnością i możliwością swobodnego wypowiadania się poprzez tworzenie. Prace prezentowane w Galerii to obrazy, ozdoby z filcu, prace na bazie drewna, kompozycje sztucznych kwiatów, prace wykonane techniką decoupage, wyroby ceramiczne i papieroplastyka, wszystkie powstały podczas zajęć szkolnych i pozalekcyjnych. Dyrekcja ZSS zadbała o to, aby w miarę możliwości wystawę odwiedziło jak najszersze grono szkolnej społeczności.