krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
2 lipca 2021r. o godz. 9.00 zapraszamy na piąte w tym roku spotkanie z cyklu "Zmiany przepisów prawa 2021"
Temat wiodący: „Zmiany w podatkach i prawie spółdzielczym od lipca 2021 r."
aaa
Neon „Społem" w teledysku „The Ride" Rafała Brzozowskiego
Utwór „The Ride" będzie reprezentował Polskę na najbliższej Eurowizji zaś neon pochodzi z dawnego Domu Towarowego Sezam...
aaa
Urząd Miasta Stalowa Wola w ramach cyklu „Dobre bo stalowowolskie" przygotował film promujący Zakład Piekarsko – Ciastkarski „Społem"...
aaa
Platforma ESPOLEM.PL ruszyła!
Społem ma już własny e-sklep, który działa już w najlepsze. Na razie na dostawy mogą liczyć m.in. mieszkańcy Warszawy, Wrocławia i Ozorkowa.
Copyright by KZRSS "Społem"

Wspierajmy lokalnych przedsiębiorców!

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR II/2021 Opublikowano: środa, 14, kwiecień 2021

Urząd Miasta Stalowa Wola w ramach cyklu „Dobre bo stalowowolskie" przygotował film promujący Zakład Piekarsko – Ciastkarski „Społem", który zaopatruje swoich klientów w świeże i pachnące pieczywo niezmiennie od ponad 45 lat.

W bogatej ofercie piekarni znajduje się nie tylko pieczywo podstawowe, jak chleb i bułki, ale także szeroka gama wyrobów ciastkarskich i cukierniczych. Wyroby produkowane są według sprawdzonych receptur przy zastosowaniu tradycyjnych metod, z zachowaniem szczególnej dbałości o jakość surowca i przebieg całego procesu technologicznego.
W związku ze zmieniającymi się preferencjami w spożyciu pieczywa zakład stara się stale dostosowywać do potrzeb klientów poprzez wprowadzanie nowych asortymentów, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Obecnie produkuje około 150 wyrobów, wśród których znajdują się chleby na naturalnym zakwasie, chleby foremkowe o przedłużonym okresie trwałości i wysokich walorach odżywczych z dodatkiem nasion m. in. słonecznika, dyni, sezamu i siemienia lnianego, bułki, drożdżówki, ciasta i torty. Wyroby doskonale nadają się na przyjęcia, spotkania oraz święta i imprezy okolicznościowe, a potwierdzeniem ich wysokiej jakości są liczne wyróżnienia i nagrody, które otrzymały w ostatnich latach.