krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
150 lat Społem WSS Śródmieście w Warszawie
W warszawskim klubie Space świętowali swój wyjątkowy jubileusz członkowie i pracownicy WSS.
aaa
Uroczysta Gala 150-lecia Spółdzielczości Spożywców „Społem" w Polsce
12 września br. na Zamku Królewskim w Warszawie, odbyła się uroczysta gala jubileuszowa, z udziałem ponad 300 przedstawicieli spółdzielni „Społem" ...
aaa
Jubileusz 100-lecia „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Bochni
aaa
Otwarcie nowego – największego sklepu PSS „Społem" w Kielcach
1200 metrów kwadratowych powierzchni i 26-osobowa załoga sprzedawców, a także największe stoisko mięsno-wędliniarskie wraz z serwisem serów...
aaa
Ósmy bar przy sklepie PSS Społem w Białymstoku juz otwarty.
Lokal znajduje się na części powierzchni obiektu "Pogodny" przy ul. Pogodnej 6 w Białymstoku.
aaa
Kieleckie „Społem" świętowało 100 lat działalności.
Podczas uroczystego walnego zgromadzenia członków w restauracji Winnica w Kielcach, nagrodzono kielecką spółdzielnię oraz jej wieloletnich pracowników.
Copyright by KZRSS "Społem"

Mazowieckie spotkanie samorządowców i spółdzielców w siedzibie Zespołu „Mazowsze"

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR IV/2018 Opublikowano: poniedziałek, 22, październik 2018

Spotkanie odbyło się w podwarszawskich Otrębusach, gdzie od 1948 r. mieści się siedziba Zespołu „Mazowsze". W 2009 r. zespół przeniósł się do nowoczesnego kompleksu Europejskie Centrum Matecznik Mazowsza, z wielką halą widowiskową, zapleczem hotelowo gastronomicznym.

W spotkaniu udział wzięło wielu samorządowców z regionu, z Marszałkiem Województwa Adamem Struzikiem i przewodniczącym Sejmiku Województwa Mazowieckiego Ludwikiem Rakowskim. Obecni byli przedstawiciele KRS - Jerzy Jankowski, przewodniczący ZO KRS, Mieczysław Grodzki - prezes Zarządu KRS, Zbigniew Gawron - pełnomocnik KRS na woj. mazowieckie. Delegacji z KZRSS „Społem" przewodniczył Szymon Fabisiak – zastępca prezesa Zarządu. Licznie przybyli spółdzielcy, działacze klubów osiedlowych, członkowie klubów seniora prowadzonych przez spółdzielnie mieszkaniowe. W foyer zaprezentowana została wystawa „Spółdzielczość polska w służbie ojczyzny i społeczeństwa", przygotowana z okazji Jubileuszu 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Ale okazją do świętowania była także 20. rocznica funkcjonowania wojewódzkich i powiatowych samorządów terytorialnych oraz 70. urodziny zespołu „Mazowsze".
Medale „Pro Masovia" za wkład w gospodarczy, kulturalny lub społeczny rozwój oraz Dyplomy Uznania Marszałka Woj. Mazowieckiego wręczone podczas spotkania licznym przedstawicielom spółdzielni różnych branż, były świadectwem tego, że samorząd widzi w spółdzielczości ważnego partnera.
Dyplomy Uznania Marszałka Województwa Mazowieckiego otrzymały między innymi spółdzielnie::
„Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców „Zgoda" w Płocku,
„Społem" Warszawska Spółdzielnia Spożywców „Śródmieście" w Warszawie,
Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska w Warszawie.
KRS uhonorowała Marszałka Województwa, Przewodniczącego Sejmiku Województwa Mazowieckiego oraz liczną grupę samorządowców i spółdzielców medalem 100-lecia Niepodległości Polski. Spotkanie zakończyło się koncertem Zespołu „Mazowsze".