krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Co z pojemnikami dań na wynos? Kiedy szklane butelki?- odpowiadamy na pytania odnośnie systemu kaucyjnego…
aaa
Obchody Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości w siedzibie Krajowej Rady Spółdzielczej
aaa
Gala Polskiej Ligi Siatkówki
aaa
Młode Spółdzielnie konsumenckie w Europie
Organizacja Euro Coop wspiera działania oraz rozwój spółdzielni w Europie.
Copyright by KZRSS "Społem"

Rok 2021 to dla „Społem" PSS w Garwolinie to rok wyjątkowo bogaty w wydarzenia kulturalne

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR IV/2021 Opublikowano: piątek, 17, grudzień 2021

sisIV2021garwolin05
W dniu 7 grudnia 2021r delegacja pracowników, której przewodniczył Prezes Zarządu Hieronim Kobus udała się z wizytą do Pani Heleny Bieńko aby pogratulować pięknego Jubileuszu 100-lecia urodzin. To już kolejny emerytowany pracownik Spółdzielni, który doczekał tak sędziwego wieku. Cały okres pracy zawodowej w „Społem" PSS w Garwolinie Jubilatka przepracowała w dziale księgowości. W wieku 61 lat odeszła na emeryturę, nie zrezygnowała jednak z pracy, zatrudniła się w kwiaciarni, gdzie pracowała do 85 lat dojeżdżając do pracy rowerem z odległego o 6 km miejsca zamieszkania.

Prywatnie Pani Helena jest niezamężna, urodziła się i wychowała w Mierżączce, gdzie mieszka do dziś. Ten wyjątkowy jubileusz był okazją do gratulacji, podziękowań i życzeń na dalsze lata. Podczas wizyty Pani Helena z rozbrajającą szczerością wspominała lata pracy i opowiadała o życiowym doświadczeniu. Obecnie cieszy się dobrym zdrowiem, pogodą ducha i doskonałą pamięcią. Na uwagę zasługuje jej logiczne myślenie i pamięć o faktach, które dawno przeminęły. Doskonałą formę i wygląd zapewnia jej, jak sama mówi, codzienne rozwiązywanie krzyżówek bez okularów.
Wizyta przebiegła w miłej i przyjemnej atmosferze, wszyscy cieszyli się wspólnie tak wyjątkowym świętem. Gratulując pięknego Jubileuszu, Prezes Zarządu Hieronim Kobus w imieniu wszystkich, życzył Pani Helenie kolejnych pięknych lat życia w zdrowiu i życzliwości ze strony najbliższych jej osób.