krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Co z pojemnikami dań na wynos? Kiedy szklane butelki?- odpowiadamy na pytania odnośnie systemu kaucyjnego…
aaa
Obchody Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości w siedzibie Krajowej Rady Spółdzielczej
aaa
Gala Polskiej Ligi Siatkówki
aaa
Młode Spółdzielnie konsumenckie w Europie
Organizacja Euro Coop wspiera działania oraz rozwój spółdzielni w Europie.
Copyright by KZRSS "Społem"

Nowe Delikatesy "Feniks" we Wrocławiu

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR IV/2021 Opublikowano: piątek, 26, listopad 2021

W dniu 02 listopada br. „Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców „Feniks" we Wrocławiu uruchomiła swój nowy sklep pod nazwą – Delikatesy „Feniks" we Wrocławiu, przy ul. Prądzyńskiego. Jest to pierwszy sklep stacjonarny naszej Spółdzielni w innym formacie. Dotychczas Spółdzielnia prowadziła sprzedaż w Domu Handlowym „Feniks", będącym jednym z najstarszych placówek handlowych tego rodzaju we Wrocławiu.

Dodatkowo Spółdzielnia prowadzi ogólnopolską sprzedaż internetową za pośrednictwem platformy espolem.pl Analizując atrakcyjność różnych lokalizacji na terenie Wrocławia Zarząd Spółdzielni zdecydował o wyborze lokalu przy ul. Prądzyńskiego, między innymi z uwagi na brak w bliskim otoczeniu konkurencyjnym sklepu oferującego szeroki wybór produktów, zwłaszcza z kategorii produktów świeżych tj. wyroby garmażeryjne, mięso, wędliny, sery ryby oraz warzywa i owoce. Dodatkowym atutem lokalizacji jest sąsiedztwo nowopowstającego osiedla mieszkalnego. Spółdzielnia we własnym zakresie zaadaptowała lokal do potrzeb Delikatesów. Nowy sklep ma powierzchnię sprzedaży 121 m ². Zadbano o to, aby w przestrzeni Delikatesów znalazły się wszystkie grupy asortymentu artykułów spożywczych, a także kosmetyki i chemia gospodarcza, karmy dla psa
i kota, prasa, Totalizator Sportowy i bilety Urban Card. Na sklepowych półkach nie zabraknie świeżego pieczywa z lokalnych piekarni, wyrobów garmażeryjnych, wędlin ,serów, warzyw i owoców a także produktów ekologicznych i wegańskich. Informacje o otwarciu nowego punktu pojawiły się na stronie mediów społecznościowych Domu Handlowego „Feniks", a także za pośrednictwem gazetek promocyjnych dystrybuowanych do skrzynek pocztowych w okolicy Delikatesów.
Otwarcie Delikatesów „Feniks" we Wrocławiu odbyło się w południe. Przyciągnęło ono wielu mieszkańców Przedmieścia Oławskiego. W otwarciu uczestniczył Przewodniczący Rady Nadzorczej -Wiesław Dziuda, Prezes Zarządu – Jerzy Kraśniewski, Pełnomocnicy Zarządu oraz zaproszeni goście. W związku z otwarciem „Delikatesów" przygotowano wiele promocji. Klienci mogli również skorzystać z kuponu 10 zł przy zakupach na min. 100 zł. Proponowano również klientom udział w programie „Społem znaczy razem", z którego chętnie skorzystali i są aktywnymi uczestnikami tego programu lojalnościowego.
Sklep czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 7.00 do 21.00 oraz w niedziele handlowe od 10.00 do 18.00.

  • sisIV2021_wroclaw01
  • sisIV2021_wroclaw02
  • sisIV2021_wroclaw03