krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Co z pojemnikami dań na wynos? Kiedy szklane butelki?- odpowiadamy na pytania odnośnie systemu kaucyjnego…
aaa
Obchody Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości w siedzibie Krajowej Rady Spółdzielczej
aaa
Gala Polskiej Ligi Siatkówki
aaa
Młode Spółdzielnie konsumenckie w Europie
Organizacja Euro Coop wspiera działania oraz rozwój spółdzielni w Europie.
Copyright by KZRSS "Społem"

Otwarcie nowego baru z punktem drive przy KEN PSS „Społem" w Białymstoku

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR IV/2021 Opublikowano: wtorek, 09, listopad 2021

Trwająca od wiosny b.r. budowa baru przy supermarkecie KEN PSS Społem w Białymstoku przy ul. Kołłątaja 50 w Białymstoku dobiegła końca. Nowy punkt gastronomiczny został otwarty dla gości 27 października b.r. Jest to obiekt o łącznej powierzchni użytkowej ponad 600m2, z salą konsumpcyjną dla 82 osób.

Gości przywitało przestronne, ergonomiczne i efektownie zaaranżowane wnętrze, którego wystrój nawiązuje schematem do pozostałych barów sieci. Jego wyróżniki, jak: szlachetna kolorystyka wnętrza, dodatki w stylu glamour w postaci nowoczesnego oświetlenia i lampo reklam oraz nadające przytulności rolety rzymskie, zapewnią gościom miły klimat konsumpcji. Nastroju dopełnia sącząca się z głośników muzyka. Ponad 30 osobowa załoga baru dba o świeżość, jakość i doskonałe smaki serwowanych dań. W menu nie zabrakło pozycji znanych z Białostockiej Gastronomii PSS Społem w Białymstoku i codziennie jest to liczba około stu propozycji przygotowywanych na świeżo, na miejscu. Wśród nich: dania mięsne, wege, fit, zupy, surówki, sałatki, desery i świeżo wyciskane soki warzywno-owocowe. Menu prezentowane jest na elektronicznych tablicach, które z powodzeniem przeszły testy w innych lokalizacjach Białostockiej Gastronomii. Nowością jest elektroniczne menu w postaci zewnętrznego monitora w punkcie drive, który obsługuje sprzedaż dań dla kierowców, bez potrzeby wysiadania z auta. KEN to kolejny bar Białostockiej Gastronomii PSS Społem Białystok, w którym funkcjonuje obsługa w formie drive thru.
Bar w tej lokalizacji powstał jako odpowiedź na liczne zapytania i wyraźnie zgłaszane nam oczekiwania klientów z osiedla TBS. Przez ostatnie lata wpływało do nas mnóstwo próśb o zbudowanie baru przy istniejącym supermarkecie a ponieważ wsłuchujemy się w głosy naszych Klientów, postanowiliśmy spełnić ich oczekiwania. Zyskując możliwość dokupienia terenu dzięki uprzejmości i dobrosąsiedzkim kontaktom bez dłuższego namysłu wygospodarowaliśmy środki na stworzenie nowego punktu gastro w tym miejscu. Budowaliśmy nasz obiekt jak przystało na tradycję, którą kultywujemy, z pomocą wyłącznie lokalnych firm i wykonawców, ponieważ bycie lokalnymi patriotami to nasza dewiza – powiedział Janusz Kulesza, prezes Powszechnej Spółdzielni Spożywców Społem w Białymstoku.
KEN to kolejna inwestycja białostockiej spółdzielni Społem, która nie zwalnia tempa rozwoju mimo trwającej pandemii, wydaje rocznie na ten cel ponad 10mln zł. W planach są już kolejne obiekty handlowe i gastronomiczne oraz budowa centrum logistyczno-produkcyjnego.