krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Czy wiecie, że dla siedmiu na dziesięciu Polaków wystarczającą zachętę do zakupu danego produktu stanowi to, że pochodzi on z Polski, a połowa konsumentów swój patriotyzm manifestuje podczas zakupów w sklepach z artykułami rolno-spożywczymi?
aaa
Obchodząca w bieżącym roku 75-lecie istnienia, Spółdzielnia „Społem" PSS w Głogowie otworzyła, po rozbudowie, sklep ogólnospożywczy.
W placówce handlowej została powiększona sala sprzedaży z 268 m2 do 354 m2, przebudowano pomieszczenia socjalne, magazyn...
aaa
Posiedzenie inauguracyjne Sektorowej Rady ds. Kompetencji w Handlu
Reprezentantem Spółdzielczości Spożywców „Społem" w powołanej Radzie został Prezes KZRSS „Społem" Ryszard Jaśkowski.
aaa
Jubileuszowy 50 Zjazd Delegatów KZRSS
W Zjeździe uczestniczyło 225 delegatów spośród 293 wybranych w spółdzielniach, 30 zaproszonych gości oraz 125 przedstawicieli wystawców.
aaa
Społem Wola przeszło lifting i walczy o klientów nowym konceptem Bistro Kredens
Społem Wola w wygospodarowanej części lokalu sklepowego stworzyło bistro łączące bar mleczny z pubem.
Copyright by KZRSS "Społem"

Jubileusz 110-lecia „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Krasnymstawie

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR IV/2017 Opublikowano: wtorek, 24, październik 2017

W 2017 roku przypada jubileusz 110-lecia istnienia „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Krasnymstawie. Z tej okazji, w dniu 7 października odbyła się uroczysta gala, w której udział wzięli pracownicy, członkowie, współpracownicy oraz przedstawiciele władz samorządowych.

Uroczystości odbyły się w Restauracji Zamkowej Stowarzyszenia Integracyjnego „Magnum Bonum" w Krasnymstawie. Zaproszonych gości powitała Marzena Wieleba – prezes Zarządu. Wspólnie wysłuchano hymnu spółdzielczego i uczczono minutą ciszy zmarłych założycieli, członków i pracowników. Przewodniczący Rady Nadzorczej Paweł Deptuś przedstawił zebranym historię Spółdzielni. Następnie głos zabrała Prezes Zarządu Marzena Wieleba. Podziękowała wszystkim osobom związanym ze Spółdzielnią za wkład pracy, zaangażowanie i wysiłek włożony w budowanie jej dobrobytu. Szczególnie podkreśliła rolę konsumentów, którzy od pokoleń są wierni placówkom i tradycji piekarskiej Spółdzielni. Wystąpienie zakończyły życzenia pomyślności w życiu osobistym i zawodowym dla zgromadzonych pracowników i gości. Następnie Ryszard Jaśkowski - prezes Zarządu oraz Maria Wawrzaszek–Gruszka – sekretarz Rady Nadzorczej KZRSS „Społem" wręczyli pracownikom odznaki „Zasłużony dla Społem". Głos zabierali również zaproszeni na jubileusz goście. Podkreślali rolę Spółdzielni w życiu społecznym
i gospodarczym Krasnegostawu. Mówili o trudnej sytuacji ruchu spółdzielczego w realiach gospodarki rynkowej i rosnącej konkurencji, ale podkreślali również siłę i upór spółdzielców do wygospodarowania własnej przestrzeni celem kontynuacji działania i pielęgnowania tradycji handlowej. Marzena Wieleba podziękowała za życzenia, kwiaty i upominki. Pogratulowała odznaczonym pracownikom oraz zaprosiła zebranych na mszę św., która zostanie odprawiona w intencji Spółdzielni, jej pracowników i członków. Kontynuacją uroczystości był bankiet oraz zabawa taneczna, podczas której goście świętowali do rana.

  • sisIV2017_krasnystaw01
  • sisIV2017_krasnystaw02
  • sisIV2017_krasnystaw03
  • sisIV2017_krasnystaw04
  • sisIV2017_krasnystaw05
  • sisIV2017_krasnystaw06