krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Gala Polskiej Ligi Siatkówki
aaa
Młode Spółdzielnie konsumenckie w Europie
Organizacja Euro Coop wspiera działania oraz rozwój spółdzielni w Europie.
aaa
Posiedzenie Zarządu Euro Coop
Z ramienia KZRSS w spotkaniu brali udział Prezes Zarządu Ryszard Jaśkowski będący członkiem Zarządu Euro Coop oraz Agnieszka Wroniewicz Dyrektor...
aaa
Kolejna konferencja Społem już za nami!
Copyright by KZRSS "Społem"

Prezentacja „Społem" PSS w Olkuszu na łamach „Dziennika Gazety Prawnej"

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR IV/2015 Opublikowano: czwartek, 31, grudzień 2015

Pod koniec  grudnia 2015 r. w „Dzienniku Gazecie Prawnej" znalazła się prezentacja „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Olkuszu, która w kolejnej już edycji Ogólnopolskiego Rankingu Najlepszych Spółdzielni Spożywców, tym razem za rok 2015, znalazła się na dziesiątej pozycji. Prezentacje zatytułowano: „Razem dla Klientów".

„Społem PSS w Olkuszu to spółdzielnia bardzo mocno stawiająca na jakość produktów i obsługi oraz stale angażująca się w życie lokalnej społeczności.
Grażyna Kulig – prezes Zarządu „Społem" PSS w Olkuszu, w prezentacji spółdzielni informuje: „Jesteśmy najstarszą firmą handlowo-produkcyjną w powiecie olkuskim, założoną w 1889 roku. Prowadzimy działalność w 8 sklepach i 2 zakładach produkcji piekarskiej. Wszystkie sklepy są skomputeryzowane i odnowione. Wyróżniają się bogatą ofertą towarową dostosowaną do potrzeb klientów, doskonalą jakością produktów, ciekawym wystrojem, miłą i rzetelną obsługą. Nasz atut to unikatowe pieczywo, produkowane na naturalnym kwasie żytnim. Chleb i wyroby ciastkarskie były kilkakrotnie wyróżnione nagrodami za najwyższą jakość, m.in. w 2014 roku uzyskując miano ‹Top Produkt› w Ogólnopolskim Konkursie
‹Doceń Polskie›. W tym samym roku Spółdzielnia została uhonorowana przez Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz nagrodą ‹Cordis Nobilis› w kategorii ‹Filantrop› za działalność charytatywną dla społeczności olkuskiej".