krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Co z pojemnikami dań na wynos? Kiedy szklane butelki?- odpowiadamy na pytania odnośnie systemu kaucyjnego…
aaa
Obchody Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości w siedzibie Krajowej Rady Spółdzielczej
aaa
Gala Polskiej Ligi Siatkówki
aaa
Młode Spółdzielnie konsumenckie w Europie
Organizacja Euro Coop wspiera działania oraz rozwój spółdzielni w Europie.
Copyright by KZRSS "Społem"

Spotkanie patriotyczne z okazji Święta Niepodległości w „Społem" PSS w Białej Podlaskiej

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR IV/2015 Opublikowano: środa, 25, listopad 2015

W dniu 9 listopada br. „Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Białej Podlaskiej zorganizowała w swojej restauracji „Stylowa" spotkanie patriotyczne, w którym uczestniczyli członkowie Klubu Spółdzielców, Chór „Społem" oraz przewodniczący Rady Nadzorczej Kazimierz Wojtaszek, prezes Zarządu Eugeniusz Mazur i zastępca prezesa Lechosław Wietraszuk.

W pierwszej części spotkania prezes Eugeniusz Mazur poinformował uczestników spotkania o sytuacji gospodarczej i finansowej spółdzielni.
W dalszej części spotkania odbył się koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu Chóru „Społem". Pieśni te poruszyły serca słuchaczy, wprowadziły w atmosferę zadumy i wzruszenia. Po zakończeniu koncertu pieśni patriotycznych serdeczne podziękowania Chórowi „Społem" złożyli prezes Eugeniusz Mazur i przewodnicząca Klubu Spółdzielców Halina Gawrysiuk.
Prezes Eugeniusz Mazur, przekazując ciepłe słowa podziękowania Chórowi „Społem" za koncert, podkreślił, że „Skarb" jakim jest ten Chór należy pielęgnować, podtrzymywać i szczycić się nim. Zaś przewodnicząca Klubu Spółdzielców Halina Gawrysiuk, przekazując szczególne podziękowania Chórowi, życzyła mu dalszych osiągnięć artystycznych.
Przewodnicząca Klubu spółdzielców poinformowała także, że zgodnie z wieloletnią tradycją w „Społem" PSS w Białej Podlaskiej, w dniu 30 października br. przedstawiciele Klubu Spółdzielców z udziałem członka Rady Nadzorczej Izabeli Semeniuk, prezesa Zarządu Eugeniusza Mazura i pracowników Sekcji Organizacji, Samorządu i Kadr zapalili znicze na grobach działaczy i pracowników spółdzielni na cmentarzu w mieście.