Z ramienia KZRSS w spotkaniu brali udział Prezes Zarządu Ryszard Jaśkowski będący członkiem Zarządu Euro Coop oraz Agnieszka Wroniewicz Dyrektor...
aaa
Kolejna konferencja Społem już za nami!
Copyright by KZRSS "Społem"

Kolarz Społem mistrzem Polski podczas Mistrzostw Polski Elity w kolarstwie torowym

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR III/2019 Opublikowano: poniedziałek, 30, wrzesień 2019

"Chciałem się z Państwem podzielić bardzo radosnym dla nas podsumowaniem niedawno odbytych Mistrzostw Polski Elity w kolarstwie torowym w Pruszkowie" - pisze do nas Michał Jarosławski, dyrektor Klubu Sportowego Społem. Miłosz Mielczarek zdobył tytuł Mistrza Polski Elity w konkurencji scratch, pokonując bardziej utytułowanych zawodników. Jest to sukces tym większy, że Miłosz startował w wyższej kategorii wiekowej.

Dawid Wiśniewski scratch ukończył na miejscu trzynastym. Miłosz i Dawid startowali też w wyścigu punktowym elity mężczyzn zajmując odpowiednio miejsce dziewiąte i dwunaste. Paulina Petri zdobyła dwa brązowe medale: w sprincie drużynowym z Natalią Wężyk - nominalną juniorką młodszą oraz indywidualnie w wyścigu na500m. W sprintach Paulina zajęła miejsce czwarte, a w keirinie piąte.

Tytuł Mistrza Polski i złoty medal w wyścigu scratch w kategorii juniorów młodszych wywalczył Jakub Lewandowski. Zarówno w wyścigu punktowym jak i na 500 m Kuba zajął czwarte miejsce. W wyścigu eliminacyjnym był dziesiąty. Natalia Wężyk wywalczyła trzecie miejsce w wyścigu na 500 m wśród juniorek młodszych. Druga z juniorek młodszych z naszego okręgu, startująca w tych Mistrzostwach Polski Barbara Gorzkiewicz (LUKS Dwójka Stryków), w wyścigach scratch i punktowym zajęła wysokie piąte miej sea, a w wyścigu eliminacyjnym była 6.
Gratulacje należą się kolarskiej, spolemowej ekipie i trenerowi Jackowi Grudniowi. KS Społem zasłużył na brawa!