krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Zapraszamy do Biblioteki Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na wystawę „Polska reklama socjalistyczna w latach 1945-1989"
aaa
Bistro z okienkiem bar-drive PSS Społem Białystok
Bar z 60 miejscami konsumpcyjnymi mieści się przy ul. Brzechwy 3.
aaa
Supermarket Tęcza PSS Społem Białystok finalistą ogólnopolskiego Plebiscytu na Najlepsze Stoisko Mięsno – Wędliniarskie.
W stołecznym Hotelu Marriott odbył się III Kongres Mięsny Wiadomości Handlowych 2018, któremu towarzyszyło rozstrzygnięcie ogólnopolskiego Plebiscytu...
aaa
Ponowne otwarcie Universamu „Grochów" w galerii handlowej „Rondo Wiatraczna"
Inwestycja została zrealizowana przez konsorcjum stworzone przez firmę developerską Dantex oraz „Społem" WSS Praga Południe.
Copyright by KZRSS "Społem"

PSS „Społem" w Bytomiu laureatem plebiscytu „Mistrzowie Handlu 2017"

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR III/2017 Opublikowano: wtorek, 22, sierpień 2017

sisIII2017 bytom lidW dniu 10 sierpnia 2017 podczas wielkiej gali w sali Sejmu Śląskiego w Katowicach, nagrodzono zwycięzców i laureatów plebiscytu Dziennika Zachodniego „Mistrzowie Handlu 2017". Głosowanie odbywało się na etapie powiatowym oraz wojewódzkim. Wybierano w czterech kategoriach: sprzedawca, sklep, butik i kwiaciarnia roku.

Pierwsze miejsce w kategorii Sklep Roku 2017 zarówno w Bytomiu jak i na szczeblu wojewódzkim zdobyły Delikatesy w Agorze Bytom. Dyplom i nagrody z rąk Wojciecha Saługi, marszałka województwa śląskiego oraz Marka Twaroga, redaktora naczelnego „Dziennika Zachodniego" odebrała p. Prezes Barbara Kulikowska oraz p. Kierownik Delikatesów Lila Rejniak. Ogółem nagrodzono laureatów z 32 powiatów województwa śląskiego i najlepszych handlowców etapu wojewódzkiego. Czytelnicy oddali dziesiątki tysięcy głosów. Konkurs jest sposobem na uhonorowanie małych i średnich przedsiębiorstw, które potrafią konkurować
z dużymi marketami i przyczyniają się do rozwoju województwa śląskiego. Akcja Mistrzowie Handlu, prowadzona była pod honorowym patronatem marszałka województwa śląskiego.

  • sisIII2017_bytom01
  • sisIII2017_bytom02
  • sisIII2017_bytom03