krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Zapraszamy do Biblioteki Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na wystawę „Polska reklama socjalistyczna w latach 1945-1989"
aaa
Bistro z okienkiem bar-drive PSS Społem Białystok
Bar z 60 miejscami konsumpcyjnymi mieści się przy ul. Brzechwy 3.
aaa
Supermarket Tęcza PSS Społem Białystok finalistą ogólnopolskiego Plebiscytu na Najlepsze Stoisko Mięsno – Wędliniarskie.
W stołecznym Hotelu Marriott odbył się III Kongres Mięsny Wiadomości Handlowych 2018, któremu towarzyszyło rozstrzygnięcie ogólnopolskiego Plebiscytu...
aaa
Ponowne otwarcie Universamu „Grochów" w galerii handlowej „Rondo Wiatraczna"
Inwestycja została zrealizowana przez konsorcjum stworzone przez firmę developerską Dantex oraz „Społem" WSS Praga Południe.
Copyright by KZRSS "Społem"

Festyn z okazji Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości w Białej Podlaskiej

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR III/2017 Opublikowano: poniedziałek, 24, lipiec 2017

Od wielu lat „Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Białej Podlaskiej organizuje festyn z okazji Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości. W tym roku odbył on 29 czerwca, tradycyjnie, na placu przed Spółdzielczym Domem Handlowym „Sawko" w centrum miasta. Festyn cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców miasta i okolic z uwagi na ciekawy program artystyczny dla dzieci i dorosłych, a także możliwość zakupu towarów, wyrobów i prac artystów po atrakcyjnych cenach.

Na festynie można było nabyć m.in. różne gatunki kwiatów wystawionych przez Zakład Produkcyjno-Handlowy „Zieleń" Spółka z o.o. w Białej Podlaskiej. Udział wzięły firmy współpracujące ze Spółdzielnią – „Pigi" i „Milo", które prowadziły degustację swoich produktów.
Spółdzielnia „Społem" szczególnie reklamowała swoją działalność - zapraszając na:
- stoisko spożywcze do zakupu towarów w cenach promocyjnych,
- stoisko Zakładu Piekarsko-Ciastkarskiego oferującego szeroki asortyment chleba i pieczywa drobnego własnej produkcji w atrakcyjnych cenach,
- stoisko restauracji „Stylowa" do degustacji bigosu, smalcu domowego z przyprawami i ogórkiem małosolnym;
- stoisko SDH „Sawko" z ofertą towarów gospodarstwa domowego.
Ciekawą zabawę dla dzieci - pt. „Barwna Gra Planszowa" przygotowała Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej. Zorganizowano także konkurs dla dorosłych nt. wiedzy o Spółdzielni „Społem" w Białej Podlaskiej. Swoje umiejętności taneczne zaprezentowały dzieci ze Szkoły Tańca KONTRA z Białej Podlaskiej. Liczną widownię zgromadziły koncerty kapel: Kapela Ludowa „Podlasiacy" z Bialskiego Centrum Kultury, Zespół Śpiewaczy Gminnego Ośrodka Kultury w Białej Podlaskiej „Chodźcie do Nos", Kapela Ludowa „Społem" oraz Kapela Podwórkowa „Klawa Ferajna" z Białej Podlaskiej.

  • sisIII2017_biala_podlaska_festyn01
  • sisIII2017_biala_podlaska_festyn02
  • sisIII2017_biala_podlaska_festyn03
  • sisIII2017_biala_podlaska_festyn04
  • sisIII2017_biala_podlaska_festyn05
  • sisIII2017_biala_podlaska_festyn06
  • sisIII2017_biala_podlaska_festyn07
  • sisIII2017_biala_podlaska_festyn08
  • sisIII2017_biala_podlaska_festyn09