krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Co z pojemnikami dań na wynos? Kiedy szklane butelki?- odpowiadamy na pytania odnośnie systemu kaucyjnego…
aaa
Obchody Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości w siedzibie Krajowej Rady Spółdzielczej
aaa
Gala Polskiej Ligi Siatkówki
aaa
Młode Spółdzielnie konsumenckie w Europie
Organizacja Euro Coop wspiera działania oraz rozwój spółdzielni w Europie.
Copyright by KZRSS "Społem"

Otwarcie nowego sklepu piekarniczego w „Społem" PSS w Dębicy

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR III/2015 Opublikowano: środa, 26, sierpień 2015

sisIII2015 debica lidW dniu 1 sierpnia br. „Społem" Powszechna Spółdzielnia w Dębicy otwarła nowo wybudowany sklep piekarniczy. Powstał on na miejscu starego blaszaka. Oprócz szerokiego asortymentu pieczywa placówka oferuje klientom również produkty ciastkarskie, słodycze, napoje, nabiał i lody.

Zainteresowanie otwarciem nowej placówki było bardzo duże. Przed otwarciem sklepu klienci oczekiwali w długiej kolejce. Każdy z nich został doceniony drobnym upominkiem i poczęstowany pieczywem firmowym.
Standard obsługi klienta w nowym sklepie piekarniczym znacznie się podniósł, w porównaniu ze starym blaszakiem. W poprzedniej małej placówce klienci musieli często oczekiwać na zewnątrz w słońcu lub deszczu . Obecnie klimatyzowana sala sprzedażowa, o powierzchni blisko 50 m2, pozwala na oczekiwanie na zakupy wewnątrz placówki. Ze względu na wysoką jakość pieczywa, oferowanego przez „Społem" PSS w Dębicy, występuje duża frekwencja klientów, co powoduje częste kolejki.
Poprawiły się również warunki pracy obsługi sklepu. Dobudowane zaplecze pozwala pracownikom w odpowiednich warunkach przygotować się do pracy jak i wykorzystać przerwę np. na posiłek.
Budowa nowej placówki jest kontynuacją przyjętej przez dębicką „Społem" PSS polityki inwestycyjno-modernizacyjnej. Również w ostatnim okresie wyremontowane zostały 4 placówki spółdzielni.