krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Co z pojemnikami dań na wynos? Kiedy szklane butelki?- odpowiadamy na pytania odnośnie systemu kaucyjnego…
aaa
Obchody Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości w siedzibie Krajowej Rady Spółdzielczej
aaa
Gala Polskiej Ligi Siatkówki
aaa
Młode Spółdzielnie konsumenckie w Europie
Organizacja Euro Coop wspiera działania oraz rozwój spółdzielni w Europie.
Copyright by KZRSS "Społem"

Modernizacja dwóch sklepów przemysłowych „Społem” PSS w Olsztynie

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR II/2016 Opublikowano: poniedziałek, 23, maj 2016

Pod koniec 2015 roku „Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Olsztynie podpisała umowę z poznańską hurtownią „Florentyna" w ramach przedsięwzięcia „Sklep patronacki" pod szyldem „Nela – dla Twojego domu".
„Florentyna", w ramach projektu, zaoferowała olsztyńskiej „Społem" PSS wsparcie finansowe na poprawę atrakcyjności punktów dystrybucyjnych (m.in. na regały sklepowe, witryny, materiały reklamowe).

W dniu 2 lutego 2016 r. został zmodernizowany i dostosowany do standardów ekspozycyjnych sieci „Nela" sklep Nr 26, przy ul. Kołobrzeskiej 18 w Olsztynie, następnie w dniu 29 kwietnia 2016 r. – sklep Nr 33 przy ul. Żołnierskiej 45 w Olsztynie.
„Nela – dla Twojego domu" to sklepy oferujące szeroką ofertę artykułów gospodarstwa domowego renomowanych marek. Nowoczesne, eleganckie sale sprzedażowe zaaranżowane zostały z myślą o klientach, którzy w jednym miejscu chcą znaleźć wszystko dla zaspokojenia swoich domowych potrzeb. W ofercie sklepów znajdują się elementy wyposażenia kuchni, łazienki, a nawet sypialni.
W otwarciu sklepów wzięli udział przedstawiciele poznańskiej hurtowni „Florentyna" oraz członkowie Zarządu „Społem" PSS w Olsztynie.
Liczba klientów, która do tej pory odwiedziła olsztyńskie sklepy „Nela" świadczy o tym, iż były to inwestycje oczekiwane przez mieszkańców.