krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Co z pojemnikami dań na wynos? Kiedy szklane butelki?- odpowiadamy na pytania odnośnie systemu kaucyjnego…
aaa
Obchody Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości w siedzibie Krajowej Rady Spółdzielczej
aaa
Gala Polskiej Ligi Siatkówki
aaa
Młode Spółdzielnie konsumenckie w Europie
Organizacja Euro Coop wspiera działania oraz rozwój spółdzielni w Europie.
Copyright by KZRSS "Społem"

„Orzeł Agrobiznesu Grand Prix 2016" dla „Społem" PSS w Bielsku Podlaskim

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR II/2016 Opublikowano: poniedziałek, 11, kwiecień 2016

W dniu 16 marca br. Antonina Turkowicz – prezes Zarządu „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Bielsku Podlaskim, odebrała z rąk Jarosława Kalinowskiego – posła Parlamentu Europejskiego, nagrodę „Orła Agrobiznesu Grand Prix 2016" za utrzymanie sukcesu rynkowego i dynamiczny rozwój spółdzielni.

To już kolejna nagroda dla bielskiej „Społem" PSS. W 2015 roku otrzymała ona statuetkę „Orła Agrobiznesu" za sukces rynkowy. Pierwszej rekomendacji do nagrody dla „Społem" PSS w Bielsku Podlaskim udzielił w 2011 r. ówczesny burmistrz Eugeniusz Berezowiec.
Przyznanie nagrody poprzedziła wizytacja ekspertów Kapituły na terenie działania spółdzielni. Eksperci zebrali opinie na podstawie rozmów z losowo wybraną reprezentatywną grupą mieszkańców. Rozmowy te wykazały dobrą znajomość marki „Społem" w mieście. Pozytywnie oceniono wysoką jakość produktów własnych, a zwłaszcza produktów piekarskich i cukierniczych spółdzielni. Z uznaniem respondentów spotkała się również jakość świadczonych usług i menu w lokalu gastronomicznym.
Eksperci Kapituły, w charakterze „cichych klientów", odwiedzili wybrane placówki handlowe i gastronomiczne spółdzielni. Uzyskali potwierdzenie pozytywnych opinii wyrażanych przez mieszkańców. Wysoko ocenili estetykę i nowoczesność obiektów. Porównując ofertę spółdzielni z ofertą konkurencji dostrzegli przewagę w dziedzinie jakości produktów własnych i tzw. produktów „świeżych", życzliwy stosunek personelu do klienta i realistyczny poziom cen.
Jarosław Borowski – burmistrz Bielska Podlaskiego, który nominował bielskie „Społem" PSS do nagrody, został uhonorowany tytułem Złotego Promotora „Orłów Agrobiznesu".