krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Obchodząca w bieżącym roku 75-lecie istnienia, Spółdzielnia „Społem" PSS w Głogowie otworzyła, po rozbudowie, sklep ogólnospożywczy.
W placówce handlowej została powiększona sala sprzedaży z 268 m2 do 354 m2, przebudowano pomieszczenia socjalne, magazyn...
aaa
Posiedzenie inauguracyjne Sektorowej Rady ds. Kompetencji w Handlu
Reprezentantem Spółdzielczości Spożywców „Społem" w powołanej Radzie został Prezes KZRSS „Społem" Ryszard Jaśkowski.
aaa
Jubileuszowy 50 Zjazd Delegatów KZRSS
W Zjeździe uczestniczyło 225 delegatów spośród 293 wybranych w spółdzielniach, 30 zaproszonych gości oraz 125 przedstawicieli wystawców.
aaa
Społem Wola przeszło lifting i walczy o klientów nowym konceptem Bistro Kredens
Społem Wola w wygospodarowanej części lokalu sklepowego stworzyło bistro łączące bar mleczny z pubem.
Copyright by KZRSS "Społem"

Dzień Dziecka w „Społem" PSS w Zakopanem

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR II/2015 Opublikowano: poniedziałek, 08, czerwiec 2015

W dniu 31 maja br., w niedzielę, o godz. 14 przed Centrum Handlowym „Szymonek" w Zakopanem, po raz piąty, zakopiańska „Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców zorganizowała Dzień Dziecka dla wszystkich dzieci z miasta.

Wszystkiego było mnóstwo: atrakcji, upominków, uśmiechu, ruchu, zabawy oraz słońca. Zabawę rozpoczęto w rytmach zumby. Dla najmłodszych przygotowano grupowe konkursy, w które angażowały się nawet najbardziej nieśmiałe dzieci. Bawiono się m.in. w ciuciubabkę, rzut do celu, można było zaśpiewać lub zarecytować wierszyk. Nie lada atrakcją była trampolina.
Jak co roku byli policjanci, Straż Graniczna, Straż Pożarna. Milusińscy mieli okazję poznać ich pracę, przymierzyć mundury, zasiąść za kierownicą wozów bojowych, patrolowych oraz przejechać się quadem. Kierownik Piekarni „Szymonek" udostępnił wszystkim chętnym swoje „królestwo" – nowoczesną Piekarnię „Szymonek", z której pochodzi najlepszy chleb na Podhalu – „Chleb pasterski" – nagrodzony „Marką Tatrzańską". Chleb z Piekarni „Szymonek" zyskał smakoszy także poza granicami powiatu tatrzańskiego.
W czasie imprezy z okazji Dnia Dziecka wszystkie dzieci otrzymały upominki. Te bardziej zaangażowane nawet – kilka upominków. Na wszystkich spragnionych czekały zimne napoje i słodki poczęstunek.
Nie tylko dzieci miały swój dzień, albowiem tegoroczna zabawa połączona była z wręczeniem nagród laureatom kolejnego już programu zakupowego z Kartą Klienta „Społem" – 5 urodziny „Szymonka". Spośród 234 osób biorących udział w programie, tym razem nagrodzono 23 osoby. Wśród laureatów znalazła się wieloletnia klientka zakopiańskiej „Społem" PSS, która wytrwale pojawiała się na wszystkich rozdaniach nagród. Lojalność więc się opłaca. Nagrody były naprawdę wartościowe, między innymi: telewizory, kamera, kuchenka mikrofalowa, aparaty fotograficzne i biżuteria.
W czasie społemowskiej imprezy w Zakopanem lansowano m.in. hasła reklamowe:
– W „Społem" kupowanie to multi wygrywanie!
– Kupując w „Społem" pomnażasz swoje korzyści :
• przy zakupie gwarantowany rabat na Kartę Klienta „Społem",
• trzy razy w roku szansa na otrzymanie nagrody w programie Karty Klienta „Społem",
• cykliczne premiowanie zakupów „Bony za zakupy".
– „Społem" Zakopane łączy pokolenia – dołącz do nas!