krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Obchodząca w bieżącym roku 75-lecie istnienia, Spółdzielnia „Społem" PSS w Głogowie otworzyła, po rozbudowie, sklep ogólnospożywczy.
W placówce handlowej została powiększona sala sprzedaży z 268 m2 do 354 m2, przebudowano pomieszczenia socjalne, magazyn...
aaa
Posiedzenie inauguracyjne Sektorowej Rady ds. Kompetencji w Handlu
Reprezentantem Spółdzielczości Spożywców „Społem" w powołanej Radzie został Prezes KZRSS „Społem" Ryszard Jaśkowski.
aaa
Jubileuszowy 50 Zjazd Delegatów KZRSS
W Zjeździe uczestniczyło 225 delegatów spośród 293 wybranych w spółdzielniach, 30 zaproszonych gości oraz 125 przedstawicieli wystawców.
aaa
Społem Wola przeszło lifting i walczy o klientów nowym konceptem Bistro Kredens
Społem Wola w wygospodarowanej części lokalu sklepowego stworzyło bistro łączące bar mleczny z pubem.
Copyright by KZRSS "Społem"

Finał plebiscytu: Najmilszy sprzedawca sieci „Społem” PSS „Zgoda” w Płocku

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR II/2015 Opublikowano: środa, 27, maj 2015

„Tygodnik Płocki" z 19 maja br. opublikował wyniki plebiscytu oraz listę wygranych klientów.
I miejsce zdobyła Janina Kowalska, sprzedawczyni ze sklepu 132, mieszczącego się przy ul. Rembielińskiego la, która uzyskała największe poparcie klientów.

II miejsce zajęła Jadwiga Lemanowicz, pracująca w sklepie 109 przy ul. Kobylińskiego 2, a na III miejscu znalazła się Agata Złakowska ze sklepu 7 przy ul. Gierzyńskiego 17.Ale nie tylko ekspedientki cieszą się z wygranej w plebiscycie. Cieszą się również klienci płockiej „Społem" PSS „Zgoda" – uczestnicy plebiscytu. Największą ilość kuponów wysłała Malwina Kaśnicka, która wygrała wstęp do SPA. Jacek Strzeszewski pójdzie na koncert „Perfectu", a Katarzyna Orzechowska wybierze się na zakupy z talonem za 100 zł. Nagrody pocieszenia – talony za 50 zł otrzymują: Marek Pejta, Katarzyna Lewandowska, Mariusz Kaźmierczak, Marcin Ugodziński, Edyta Latenbach, Mariola Mulczyńska, Grzegorz Młodziejowski, Małgorzata Frank oraz Małgorzata Kędzierska i Krystyna Kurpińska.