krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Jubileuszowy 50 Zjazd Delegatów KZRSS
W Zjeździe uczestniczyło 225 delegatów spośród 293 wybranych w spółdzielniach, 30 zaproszonych gości oraz 125 przedstawicieli wystawców.
aaa
PSS „Społem" Białystok wśród laureatów nagrody Orły "Wprost"
aaa
100 lat „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Zamościu
Jubileuszowa Gala wieńczyła obchody 100-lecia funkcjonowania Spółdzielni.
aaa
Wystawa w Muzeum Historii Spółdzielczości. Kapitał kolektywny
aaa
150 lat Społem WSS Śródmieście w Warszawie
W warszawskim klubie Space świętowali swój wyjątkowy jubileusz członkowie i pracownicy WSS.
Copyright by KZRSS "Społem"

„Społem" PSS w Bielsku Podlaskim nagrodzona „Orłem Agrobiznesu 2015"

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR II/2015 Opublikowano: piątek, 17, kwiecień 2015

„Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Bielsku Podlaskim została nagrodzona „Orłem Agrobiznesu 2015". Nagrodę odebrała w dniu 18 marca br. prezes Zarządu „Społem" PSS w Bielsku Podlaskim Antonina Turkowicz w towarzystwie zastępcy burmistrza miasta Bożeny Teresy Zwolińskiej oraz kierownika Zakładu Piekarsko-Ciastkarskiego Anny Wojciuk. Informację o tym wydarzeniu w dniu 30 marca br. opublikował „Kurier Poranny"- dziennik regionalny, co niewątpliwie wpłynie na ogólny wizerunek spółdzielni w mieście.

„Społem" PSS w Bielsku Podlaskim posiada wiele wyróżnień za efekty ekonomiczne i działalność społeczną. Wytypowanie jej przez burmistrza miasta do nominacji „Orła Agrobiznesu" spółdzielnia traktuje jako kolejne wyzwanie do poprawy sukcesu rynkowego, tym bardziej, że pierwsze udzielenie rekomendacji w roku 2011 było udzielone przez rządzącego wówczas obecnego burmistrza. Aktualnie spółdzielnia jest jedną z wizytówek Bielska Podlaskiego. Z faktu tego dumny jest burmistrz Jarosław Borowski podkreślający w swojej rekomendacji rolę „Społem" PSS jako liczącego się na lokalnym rynku pracodawcy. – Jednym słowem jest to bardzo dobra firma w pełni godna „Orła Agrobiznesu" – napisał burmistrz w swojej rekomendacji.
W dniu 6 lutego 2015 r. eksperci kapituły nagrody odwiedzili wybrane placówki handlowe spółdzielni i restaurację „Podlasianka". Przeprowadzili rozmowy z mieszkańcami na temat spółdzielni i jej produktów. Porównali ofertę i ceny z ofertą konkurencji. Zapoznali się z estetyką, wystrojem obiektów handlowych i jakością obsługi. W efekcie oceny ekspertów kapituły nagrody jest „Orzeł Agrobiznesu 2015" dla spółdzielni.