krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Gala Polskiej Ligi Siatkówki
aaa
Młode Spółdzielnie konsumenckie w Europie
Organizacja Euro Coop wspiera działania oraz rozwój spółdzielni w Europie.
aaa
Posiedzenie Zarządu Euro Coop
Z ramienia KZRSS w spotkaniu brali udział Prezes Zarządu Ryszard Jaśkowski będący członkiem Zarządu Euro Coop oraz Agnieszka Wroniewicz Dyrektor...
aaa
Kolejna konferencja Społem już za nami!
Copyright by KZRSS "Społem"

Tegoroczni laureaci konkursów Krajowej Rady Spółdzielczej

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR II/2014 Opublikowano: poniedziałek, 30, czerwiec 2014

W dniu 26 czerwca br. w siedzibie Krajowej Rady Spółdzielczej w Warszawie, w Sali im. Prezydenta RP, Stanisława Wojciechowskiego, podczas uroczystego spotkania z okazji Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości, wręczono nagrody zwycięzcom Konkursów Krajowej Rady Spółdzielczej: „Oskar Spółdzielczości Polskiej"2014, „Menedżer – Spółdzielca" 2014 i „Prymus" 2014 oraz „Złotych Laurów Spółdzielczości" 2014.

O laureatach poinformował Janusz Sienkiewicz, przewodniczący Kapituły Nagród.

Laureaci „Oscara Spółdzielczości Polskiej" 2014

– Jacek Dagil – „Społem" PSS Kwidzyn
– Krzysztof Kajko – Bank Spółdzielczy w Kolnie
– Ryszard Mach – Spółdzielnia STW w Bolesławcu

Laureaci „Menedżera – Spółdzielcy" 2014

– Jan Grabowiecki – Spółdzielnia Mieszkaniowa ROW w Wodzisławiu Śląskim
– Henryk Janasek – Bank Spółdzielczy w Koninie
– Ryszard Jaśkowski – Krajowy Związek Rewizyjny Spółdzielni Spożywców „Społem" w Warszawie
– Zygfryd Jureczka – Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska" w Gorzycach
– Marek Knapik – Chemiczno-Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy „ESPEFA" w Krakowie – Jerzy Kruk – Spółdzielnia Mieszkaniowa „Metalowiec" we Wrocławiu
– Marian Matejczuk – Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna „Promień" w Ogrodzonej
– Ewa Nestorowicz – Spółdzielnia Ogrodniczo-Pszczelarska SOPSAN w Sanoku
– Helena Pośpieszyńska – Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa „Imielin" w Warszawie
– Zbigniew Rewkowski – „Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Szczecinie
– Jolanta Rybarczyk – Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa „Batory" w Warszawie
– Kazimierz Sala – Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska" w Głogowie Małopolskim
– Józef Wierzchowski – Młodzieżowa Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa „Patronat - 3" w Piasecznie


Laureaci „Prymusa" 2014


– Stefan Batory – Spółdzielnia Zaopatrzenia i Zbytu „Samopomoc Chłopska" w Kolbuszowej
– Małgorzata Dybaś – Podwawelska Spółdzielnia Spożywców w Krakowie
– Zofia Graj – Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska" w Brennej
– Józef Janeczko – Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska" w Głogówku
– Hieronim Kobus – „Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Garwolinie
– Teresa Kośmicka – Spółdzielnia Produkcji Rolnej „Agrofirma" Skórzewo
– Jerzy Łagan – Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska" w Jaworznie
– Wiesława Podoska – „Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Sochaczewie – Barbara Przybylak – Spółdzielnia Mieszkaniowa „Osiedle Młodych" w Poznaniu
– Ireneusz Schiller – Spółdzielnia Mieszkaniowa „Osiedle Młodych" w Poznaniu
– Stanisław Sierputowski – Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa „Energetyka" w Warszawie
Laureaci „Złotego Laura Spółdzielczości" 2014
– Agnieszka Buzalska – Spółdzielnia Mieszkaniowa „Budowlani" w Bydgoszczy
– Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska" w Wiśle
– Jerzy Skrobot – Krakowski Bank Spółdzielczy
– „Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Białej Podlaskiej

Ponadto Jadwiga Dąbrowska – przewodnicząca Rady Nadzorczej „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Sochaczewie, odebrała przyznaną jej wcześniej nagrodę „Samorządowiec – Spółdzielca" 2013.

Tak więc spółdzielczość spożywców „Społem" zyskała 8 laureatów Konkursów KRS, którzy zostali nagrodzeni statuetkami i dyplomami:

Laureat „Oskara Spółdzielczości Polskiej" 2014
– Jacek Dagil – prezes Zarządu „Społem" PSS w Kwidzynie.

Laureaci „Menedżera – Spółdzielcy" 2014
– Ryszard Jaśkowski – zastępca prezesa Zarządu Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Spożywców „Społem" w Warszawie,
– Zbigniew Rewkowski – prezes Zarządu „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Szczecinie.

Laureaci „Prymusa" 2014
– Małgorzata Dybaś – prezes Zarządu Podwawelskiej Spółdzielni Spożywców w Krakowie,
– Hieronim Kobus – prezes Zarządu „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Garwolinie,
– Wiesława Podoska – członek Zarządu „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Sochaczewie.

Laureat „Złotego Laura Spółdzielczości" 2014
– „Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Białej Podlaskiej.

Laureat „Samorządowca – Spółdzielcy" 2013
– Jadwiga Dąbrowska – przewodnicząca Rady Nadzorczej „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Sochaczewie.