krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Społem Wola przeszło lifting i walczy o klientów nowym konceptem Bistro Kredens
Społem Wola w wygospodarowanej części lokalu sklepowego stworzyło bistro łączące bar mleczny z pubem.
aaa
Jubileuszowy 50 Zjazd Delegatów KZRSS
W Zjeździe uczestniczyło 225 delegatów spośród 293 wybranych w spółdzielniach, 30 zaproszonych gości oraz 125 przedstawicieli wystawców.
aaa
PSS „Społem" Białystok wśród laureatów nagrody Orły "Wprost"
aaa
100 lat „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Zamościu
Jubileuszowa Gala wieńczyła obchody 100-lecia funkcjonowania Spółdzielni.
aaa
Wystawa w Muzeum Historii Spółdzielczości. Kapitał kolektywny
aaa
150 lat Społem WSS Śródmieście w Warszawie
W warszawskim klubie Space świętowali swój wyjątkowy jubileusz członkowie i pracownicy WSS.
Copyright by KZRSS "Społem"

WSS Śródmieście oraz „Mokpol" wśród partnerów wspierających 60. Mistrzostwa Polski w Akrobatyce Sportowej

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR II/2014 Opublikowano: wtorek, 17, czerwiec 2014

W dniach 7-8 czerwca br. w Hali Widowiskowo-Sportowej „Arena Ursynów" odbyły się 60. Mistrzostwa Polski w Akrobatyce Sportowej, Skokach na Trampolinie i Skokach na Ścieżce. Wśród partnerów wspierających Mistrzostwa znalazły się: „Społem" Warszawska Spółdzielnia Spożywców Śródmieście i Spółdzielnia Spożywców „Mokpol", a wśród patronów medialnych znalazł się Magazyn Krajowej Rady Spółdzielczej „Tęcza Polska".

Występy młodych adeptów sztuki akrobatycznej zachwycały zgromadzonych w hali widzów. Przy dopingu swoich rówieśników i oklaskiwani rzęsistymi brawami widowni uczestnicy mistrzostw prezentowali swój akrobatyczny dorobek na najwyższym poziomie.
Czym jest akrobatyka ? Na to pytanie odpowiedział w wywiadzie udzielonym tygodnikowi „Południe" prezes Warszawsko-Mazowieckiego Związku Akrobatyki Sportowej, Jan Wieteska: „W życiu tak jest, że człowiek kocha to co piękne, fascynujące, co porusza wyobraźnię i wzmaga ekspresję. Właśnie dlatego parę lat temu, tak można powiedzieć, zakochałem się w akrobatyce . To bez wątpienia fascynująca dyscyplina. Harmonia ruchu, ekwilibrystyka, niewiarygodne połączenie poszczególnych elementów ćwiczenia, siła i technika. Wszystko to tworzy piękny pokaz". To prawda, na jubileuszowych mistrzostwach te słowa w pełni się potwierdziły.