krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Uroczysta Gala 150-lecia Spółdzielczości Spożywców „Społem" w Polsce
12 września br. na Zamku Królewskim w Warszawie, odbyła się uroczysta gala jubileuszowa, z udziałem ponad 300 przedstawicieli spółdzielni „Społem" ...
aaa
Jubileusz 100-lecia „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Bochni
aaa
Otwarcie nowego – największego sklepu PSS „Społem" w Kielcach
1200 metrów kwadratowych powierzchni i 26-osobowa załoga sprzedawców, a także największe stoisko mięsno-wędliniarskie wraz z serwisem serów...
aaa
Ósmy bar przy sklepie PSS Społem w Białymstoku juz otwarty.
Lokal znajduje się na części powierzchni obiektu "Pogodny" przy ul. Pogodnej 6 w Białymstoku.
aaa
Kieleckie „Społem" świętowało 100 lat działalności.
Podczas uroczystego walnego zgromadzenia członków w restauracji Winnica w Kielcach, nagrodzono kielecką spółdzielnię oraz jej wieloletnich pracowników.
Copyright by KZRSS "Społem"

WSS Śródmieście oraz „Mokpol" wśród partnerów wspierających 60. Mistrzostwa Polski w Akrobatyce Sportowej

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR II/2014 Opublikowano: wtorek, 17, czerwiec 2014

W dniach 7-8 czerwca br. w Hali Widowiskowo-Sportowej „Arena Ursynów" odbyły się 60. Mistrzostwa Polski w Akrobatyce Sportowej, Skokach na Trampolinie i Skokach na Ścieżce. Wśród partnerów wspierających Mistrzostwa znalazły się: „Społem" Warszawska Spółdzielnia Spożywców Śródmieście i Spółdzielnia Spożywców „Mokpol", a wśród patronów medialnych znalazł się Magazyn Krajowej Rady Spółdzielczej „Tęcza Polska".

Występy młodych adeptów sztuki akrobatycznej zachwycały zgromadzonych w hali widzów. Przy dopingu swoich rówieśników i oklaskiwani rzęsistymi brawami widowni uczestnicy mistrzostw prezentowali swój akrobatyczny dorobek na najwyższym poziomie.
Czym jest akrobatyka ? Na to pytanie odpowiedział w wywiadzie udzielonym tygodnikowi „Południe" prezes Warszawsko-Mazowieckiego Związku Akrobatyki Sportowej, Jan Wieteska: „W życiu tak jest, że człowiek kocha to co piękne, fascynujące, co porusza wyobraźnię i wzmaga ekspresję. Właśnie dlatego parę lat temu, tak można powiedzieć, zakochałem się w akrobatyce . To bez wątpienia fascynująca dyscyplina. Harmonia ruchu, ekwilibrystyka, niewiarygodne połączenie poszczególnych elementów ćwiczenia, siła i technika. Wszystko to tworzy piękny pokaz". To prawda, na jubileuszowych mistrzostwach te słowa w pełni się potwierdziły.