krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Co z pojemnikami dań na wynos? Kiedy szklane butelki?- odpowiadamy na pytania odnośnie systemu kaucyjnego…
aaa
Obchody Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości w siedzibie Krajowej Rady Spółdzielczej
aaa
Gala Polskiej Ligi Siatkówki
aaa
Młode Spółdzielnie konsumenckie w Europie
Organizacja Euro Coop wspiera działania oraz rozwój spółdzielni w Europie.
Copyright by KZRSS "Społem"

„Medal Europejski" dla SDH „Hala Mirowska" w Warszawie

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR II/2014 Opublikowano: wtorek, 17, czerwiec 2014

W dniu 4 czerwca br. w Salach Redutowych Teatru Wielkiego - Opery Narodowej w Warszawie odbył się finał XXV edycji „Medalu Europejskiego", przyznawanego od 2000 roku przez Business Centre Club i Urząd Komitetu Integracji Europejskiej. W jubileuszowej edycji „Medalem Europejskim" uhonorowano, należący do „Społem" Warszawskiej Spółdzielni Spożywców Śródmieście, Spółdzielczy Dom Handlowy „Hala Mirowska".

Medal odebrał Bogusław Pieńkowski – pełnomocnik Zarządu „Społem" WSS Śródmieście i dyrektor SDH „Sezam" i „Hala Mirowska".
Oferowany w „Hali Mirowskiej", jak i na sąsiadującym z nią targowisku, bogaty wybór artykułów spożywczych, a w szczególności artykułów świeżych, znajdują uznanie nie tylko wśród stałych klientów, ale również wśród turystów. Ponadto dla wszystkich klientów „Hala Mirowska" jest atrakcyjnym obiektem zabytkowym, któremu poprzez rewitalizację i modernizację śródmiejska „Społem" WSS przywraca wspaniały wygląd.
Celem ogólnopolskiego przedsięwzięcia pod nazwą „Medal Europejski" jest upublicznienie przykładów dobrej jakości i promocja metod jej osiągania. Patronat nad tegoroczną edycją „Medalu Europejskiego" objęła jedna z najważniejszych dla przedsiębiorców instytucji w Unii Europejskiej – Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny.
W tym roku również inne społemowskie spółdzielnie otrzymały „Medale Europejskie", a wśród nich były: „Społem" PSS w Grodzisku Mazowieckim – za działalność handlową i „Społem" WSS Wola w Warszawie – za działalność handlowo-usługową oraz Mazowiecka Agencja Handlowa „Społem" – za markę „Społem" w TVP.