krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Społem Wola przeszło lifting i walczy o klientów nowym konceptem Bistro Kredens
Społem Wola w wygospodarowanej części lokalu sklepowego stworzyło bistro łączące bar mleczny z pubem.
aaa
Jubileuszowy 50 Zjazd Delegatów KZRSS
W Zjeździe uczestniczyło 225 delegatów spośród 293 wybranych w spółdzielniach, 30 zaproszonych gości oraz 125 przedstawicieli wystawców.
aaa
PSS „Społem" Białystok wśród laureatów nagrody Orły "Wprost"
aaa
100 lat „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Zamościu
Jubileuszowa Gala wieńczyła obchody 100-lecia funkcjonowania Spółdzielni.
aaa
Wystawa w Muzeum Historii Spółdzielczości. Kapitał kolektywny
aaa
150 lat Społem WSS Śródmieście w Warszawie
W warszawskim klubie Space świętowali swój wyjątkowy jubileusz członkowie i pracownicy WSS.
Copyright by KZRSS "Społem"

Pomoc „Społem" WSS Śródmieście i jej partnerów handlowych w aprowizacji uczestników Warszawskich Dni Kawaleryjskich w Warszawie

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR II/2014 Opublikowano: wtorek, 03, czerwiec 2014

W dniach 5-11 maja br. na terenie Łazienek Królewskich w Warszawie odbyły się Warszawskie Dni Kawaleryjskie zorganizowane przez Szwadron Honorowy 3 Pułku Szwoleżerów Mazowieckich im. płk. Jana Kozietulskiego – oddział kawalerii ochotniczej, stacjonujący w stolicy, obchodzący 10. rocznicę swojego powstania.

Organizatorzy Warszawskich Dni Kawaleryjskich zwrócili się do „Społem" Warszawskiej Spółdzielni Spożywców Śródmieście o wsparcie w zakresie aprowizacji uczestników imprezy.
W ramach wsparcia produktowego „Społem" WSS Śródmieście wraz z partnerami handlowymi: Spółdzielnią Produkcyjno-Handlową „Krynka", Spółdzielnią Piekarsko-Ciastkarską, Zakładem Przetwórstwa Mięsnego JBB z Łysych, Pracownią Cukierniczą „Raj-Plus", Gospodarstwem Sadowniczym B. A. Musiałowscy, pomogli w aprowizacji uczestników Warszawskich Dni Kawaleryjskich.
W ramach Warszawskich Dni Kawaleryjskich zorganizowano szereg atrakcji, m.in. zawody kawaleryjskie, będące eliminacjami do Mistrzostw Polski Militarii, konkurs trębaczy, pokazy jeździeckie, koncerty, a także akcje edukacyjne w postaci spotkań historycznych, oglądania dokumentacji zdjęciowej, pokazów filmowych w kinie letnim. Niezwykłe były pokazy zręcznościowe: jazda na stojąco na dwóch koniach , akrobacje na koniu, skoki synchroniczne i przez płonącą obręcz, władanie bronią białą: szablą i lancą. Cały tydzień mieszkańcy Warszawy i turyści mogli podziwiać atrakcje związane z końmi i kawalerią.
Szwadron Honorowy, którego członkami są uczniowie, studenci, osoby pracujące w różnych zawodach i w różnym wieku, jest stowarzyszeniem prowadzącym swoją działalność w oparciu o niezbyt pokaźne środki własne. Stąd jego prośba do spółdzielni o wsparcie produktowe.