krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Uroczysta Gala 150-lecia Spółdzielczości Spożywców „Społem" w Polsce
12 września br. na Zamku Królewskim w Warszawie, odbyła się uroczysta gala jubileuszowa, z udziałem ponad 300 przedstawicieli spółdzielni „Społem" ...
aaa
Jubileusz 100-lecia „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Bochni
aaa
Otwarcie nowego – największego sklepu PSS „Społem" w Kielcach
1200 metrów kwadratowych powierzchni i 26-osobowa załoga sprzedawców, a także największe stoisko mięsno-wędliniarskie wraz z serwisem serów...
aaa
Ósmy bar przy sklepie PSS Społem w Białymstoku juz otwarty.
Lokal znajduje się na części powierzchni obiektu "Pogodny" przy ul. Pogodnej 6 w Białymstoku.
aaa
Kieleckie „Społem" świętowało 100 lat działalności.
Podczas uroczystego walnego zgromadzenia członków w restauracji Winnica w Kielcach, nagrodzono kielecką spółdzielnię oraz jej wieloletnich pracowników.
Copyright by KZRSS "Społem"

Otwarcie sklepu „Społem" PSS w Złotowie

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR II/2014 Opublikowano: środa, 16, kwiecień 2014

sisII 2014 zlotow lidW dniu 10 kwietnia br. „Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Złotowie uruchomiła kolejny sklep „Gama", który jest już szóstym sklepem pod tym brendem na terenie miasta.

Przed uroczystym otwarciem sklepu zgromadziła się duża grupa klientów, którzy oczekiwali na jego otwarcie. Punktualnie o godzinie 10.00 Marek Romaszkiewicz – prezes Zarządu złotowskiej „Społem" PSS powitał przybyłych gości oraz wszystkich klientów i tradycyjnie wraz z kierowniczką sklepu dokonali uroczystego otwarcia nowej placówki handlowej.
W dniu otwarcia sklepu, jak zwykle, klienci mogli liczyć na ciekawe promocje, a podczas zakupów mogli skosztować produktów wypiekanych przez „Społem" PSS w Złotowie.

  • zlotow_sis2_2014_01
  • zlotow_sis2_2014_02
  • zlotow_sis2_2014_03
  • zlotow_sis2_2014_04